در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

هیأت مدیره استقلال و پرسپولیس اول معرفی و بعد از ۲۰ دقیقه حذف شدند!

پرسپولیس کلاب: در اقدامی عجیب از سوی یکی از  معاونان وزیر ورزش اسامی تائید نشده هیأت مدیره جدید سرخابی‌های پایتخت بر روی یک کانال مجازی اعلام و پس از دقایقی پاک شد!

در اقدامی عجیب از سوی عبدالحمید احمدی که به عنوان یکی از معاونان وزارت ورزش شناخته می‌شود، اسامی تائید نشده هیأت مدیره 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس در یک کانال در شبکه مجازی تلگرام منتشر شد و پس از پیگیری‌های سریع رسانه ها و بعد از 20 دقیقه این خبر از این کانال خبری حذف شد!

هیأت مدیره استقلال و پرسپولیس اول معرفی و بعد از 20 دقیقه حذف شدند!
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۲۰:۲۴ |
کد خبر : ۶۷۳۵ |
اخبار باشگاه

این اقدام عجیب در حالی از سوی یکی از معاونان وزارت ورزش و جوانان رخ داد که طبق شنیده‌های موثق پیش‌نویس اعضای هیأت مدیره 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس حتی به تائید محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان هم نرسیده است و مشخص نیست این اسامی از چه طریقی اعلام شده است.

این بازی مجازی با رسانه‌ها در حالی رخ می‌دهد که سال گذشته هم اعضای هیأت مدیره سرخابی‌ها در بازدید نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش از اردوی شمشیربازی اعلام شد و حالا شاهد هستیم که اعضای تائید نشده توسط یکی دیگر از معاونان وزیر در یک کانال مجازی منتشر می‌شود.

در حالی که 2 باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات مشغول جذب بازیکنان مدنظر مربیان خود هستند مشخص نیست چنین اقدامی از سوی یکی از مسئولان متولی ورزش چه معنایی می‌تواند داشته باشد.

باید دید وزارت ورزش و مسئولان ارشد آن چه موضعی در قبال این عمل آماتور خواهند گرفت چرا که ابتدا نام اعضای هیأت مدیره 2 باشگاه که تائید نشده هم هستند در یک کانال مجازی توسط معاون وزیر ورزش اعلام می‌شود و سپس همین خبر که عبدالحمید احمدی آن را منتشر کرده پس از حدود 20 دقیقه از روی این صفحه پاک شده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter