در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات منصوریان درباره زمین تمرین و کنعانی

پرسپولیس کلاب : مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: چون  زمین درفشی فر شرایط تمرین را ندارد ما هم برای این به آزادی می رویم.

پندار خمارلودرباره اینکه سرمربی استقلال عنوان کرده چرا هرجا استقلال می رود پرسپولیسی ها دنبال آنها هستند اظهار داشت: شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی از سال گذشته در این باره اعلام کرد شرایطی را فراهم کرده که هر دو باشگاه پرسپولیبس و استقلال از امکانات ورزشگاه آزادی به طور مساوی بهره ببرند.

واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات منصوریان درباره زمین تمرین و کنعانی
جمعه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۳ |
کد خبر : ۷۵۵۸ |
اخبار باشگاه

وی ادامه داد: این مصوبه مربوط به امروز نیست و از همان زمان قرار بر این شد که دوباشگاه نصف نصف از این شرایط بهره برداری کنند. احتمالا علیرضا منصوریان از این موضوع خبر نداشتخه که به این شکل موضوع را مطرح کرده است. اتفاقا جناب طاهری در این باره بیشتر از همه پیگیر کار بوده و زحمات زیادی هم برای این مهم متحمل شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همچنین در ارتباط با این موضوع که منصوریان گفته پرسپولیس دو زمین دارد و چرا می خواهد در ازادی تمرین کند توضیح داد: اگر ما دو زمین داریم استقلال هم دو زمین در اختیار دارد. مگر زمین اما رضا و کمپ زنده یاد حجازی در اختیار این تیم نیست؟ ما هم برای این به آزادی می رویم چون زمین درفشی فر شرایط تمرین را ندارد و چمنش برای مدتی باید ترمیم شود.

خمارلو اضافه کرد: اگر هم عنوان شده که زمین ورزشگاه امام رضا خراب است وقتی یک چنین مکانی را رایگان در اختیار استقلال قرار داده اند باید برای استفاده از آن هزینه کنند. در این صورت استقلال هم می تواند در زمین خوبی تمرین کند. فعلا که درفشی فر حداقل 4 تا 5 ماه کار دارد تا چمنش شرایط مطلوب برای تمرین را بدست بیاورد.

وی در ارتباط با اینکه آیا پرسپولیس از یکشنبه به زمین آزادی می رود گفت: قطعا این اتفاق می افتد. استفاده از زمین آزادی دو حق ماست و در حال حاضر هم برانکو درخواست تغییر محل تمرین داده و از یکشنبه تمرینات مان در این مکان برگزار می شود. مانند فصل پیش که با استقلال در همین زمین تمرین مشترک داشتیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ارتباط با موضوع شکایت از حسین کنعانی زادگان بیان داشت: این شکایت حدود یک ماه پیش از سوی باشگاه به کمیته انضباطی ارائه شده و منتظر هستیم تا رأی کمیته انضباطی در ارتباط با آن صادر شود. شکایت ما از این بود که وقتی سال 92 با این بازیکن قرارداد بسته شد به دلیل مشمول بودن از باشگاه جدا شد تا خدمت سربازی اش را سپری کند ولی این بازیکن یک سال بعد از آن دوران سربازی اش را در ملوان آغاز کرد و در واقع یک سال غیبت داشته است.

خمارلو افزود: اینکه در آن مدت کجا بوده و برای چه تیمی بازی کرده یا نکرده به ما ارتباطی ندارد.

وی در این باره که عبداللهی دبیر کمیته انضباطی گفته شکایتی از کنعانی زادگان در کمیته انضباطی ندیده است گفت: نامه ای که به فدراسیون در این باره ارائه شده شماره خورده و رونوشت آن با شماره نامه اش موجود است و در صورت لزوم حاضریم مدارک را بار دیگر به مسئولان ذیربط ارائه دهیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • درود دوستای پرسپولیسی میخواستم بدونم پروسه عضویت تو سایت چجوریه من الان فرم عضویت رو پر کردم ولی نمیدونم عضویتم تایید شده یا نه
  <br />هروقت ایمیل تایید عضویت براتون اومد میتونین وارد سایت بشین

  شنبه 02 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • مهمان - BK

  درود دوستای پرسپولیسی میخواستم بدونم پروسه عضویت تو سایت چجوریه من الان فرم عضویت رو پر کردم ولی نمیدونم عضویتم تایید شده یا نه

  جمعه 01 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • این منصور کچل هم زیادی پررو شده

  جمعه 01 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2}

  جمعه 01 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter