در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

به خاطر پرسپوليس از تجمع پشت در خودداري كنيد

پرسپولیس کلاب: باشگاه پرسپوليس با صدور اطلاعيه‌اي از هواداران   پرسپوليس تقاضا كرد براي حفظ آرامش و نظم تمرينات و حفظ امنيت اعضاي تيم و شأن پرسپوليس و هواداران در روزهايي كه تمرينات پشت در بسته انجام مي‌شود مانند تمرين يك‌شنبه از تجمع برابر در ورزشگاه خودداري كنند.

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه تدابیر لازم اندیشه شده است تا هواداران و رسانه‌های گروهی بتوانند در طول هفته، جلساتي از تمرینات تیم را از نزدیک تماشا کنند و اين جلسات تمريني هم اطلاع رساني خواهد شد،

به خاطر پرسپوليس از تجمع پشت در خودداري كنيد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۴ |
کد خبر : ۷۵۷۷ |
اخبار باشگاه

از دوستداران پرسپولیس خواست با توجه به اینکه سرخپوشان در مقطع حساس پيش از شروع رقابت هاي اين فصل قرار دارند و در ادامه نيز بايد هر هفته براي رقابت ها و برآورده ساختن خواسته هاي هواداران تلاش كنند، به منظور حفظ نظم تمرینات و آرامش و امنيت بازیکنان با باشگاه همكاري داشته باشند.

به اين منظور و براي حفظ شان و جايگاه پرسپوليس بزرگ تقاضا مي شود در روزهایی که تمرین ها پشت در بسته انجام خواهد شد، از تجمع برابر در ورودی ورزشگاه محل تمرين خودداری شود.

باشگاه پرسپولیس همچنین با اعلام اینکه علاقه‌مندی و تعصب هواداران را درک می‌کند و آن را مایه فخر و مباهات این باشگاه می‌داند، رعایت این مساله را برای صلاح تیم فوتبال پرسپولیس ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد با اجراي اين درخواست ضمن جلوگيري از اتلاف وقت هواداران جلوي سوء استفاده هاي احتمالي و لطمه به وجهه پرسپوليس و امنيت همه عزيزان و اعضاي تيم گرفته شود. همچنين انرژی و علاقه وافر هواداران به عنوان سرمايه هاي اصلي باشگاه در رقابت‌های لیگ، با حضور در ورزشگاه‌ها به انرژی و انگيزه مضاعف برای سرخپوشان بدل شود.

گفتني است؛ تمرينات سرخپوشان تا بازي با سايپا در روزهاي يك شنبه و دوشنبه پشت درهاي بسته انجام مي‌شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter