در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

۳۰۹۰ تنها سامانه پیامکی هواداران پرسپولیس است

پرسپولیس کلاب: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای  ضمن اعتراض به بهره‌برداری از احساسات هواداران اعلام کرد تنها سامانه پیامکی هواداری پرسپولیس، سامانه 3090 است و هواداران فقط از این طریق می‌توانند به باشگاه محبوب خود کمک کنند و سایر سامانه‌ها از جمله 3040 هیچگونه ارتباطی با باشگاه پرسپولیس ندارند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در متن این اطلاعیه آمده است؛

3090 تنها سامانه پیامکی هواداران پرسپولیس است
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۱ |
کد خبر : ۷۶۳۱ |
اخبار باشگاه

  متاسفانه در جریان اولین بازی پرسپولیس در فصل جدید رقابت‌های لیگ که امید می‌رفت و می‌رود که فصل جدید از فعالیت‌های اقتصادی سالم و پایدار به منظور ایجاد صنعت واقعی فوتبال و همچنین تعامل و همکاری با سازمان لیگ در جهت برقراری عدالت و خودکفایی مالی باشگاه‌ها باشد، شاهد تبلیغاتی بودم که منافع باشگاه پرسپولیس و هواداران را به جهت ایجاد تصور غلط در معرض تهدید قرار می‌دهد. تردیدی نیست بازی‌های پرسپولیس پر‌بیننده‌ترین رقابت‌های فوتبال داخلی است و ممکن است این سوء تعبیر را برای هواداران پرسپولیس ایجاد شود که ارتباطی بین سامانه تبلیغ شده در محیط ورزشگاه تختی با باشگاه پرسپولیس وجود دارد که چنین نیست.

 در این ارتباط به اطلاع هواداران پرسپولیس می‌رسانیم سامانه پیامکی 3090 تنها سامانه هواداری پرسپولیس مرتبط با باشگاه است که هواداران با عضویت در آن، از تیم محبوب خود حمایت کرده و به حل مشکلات اقتصادی سرخپوشان یاری می‌رسانند.

بر همین اساس بار دیگر تاکید می‌شود سامانه 3040 که در جریان بازی سرخپوشان تبلیغ شده است و دیگر سامانه‌های پیامکی که ممکن است به نحوی در جریان پخش بازی‌های پرسپولیس در ورزشگاه یا تلویزیون تبلیغ شوند یا در تبلیغات خود نامی از پرسپولیس ببرند، ارتباطی با این باشگاه ندارند.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس سال گذشته پس از بررسی تحقیقات و رایزنی‌های فراوان بهره‌برداری از سامانه پیامکی 3090 را به عنوان مدلی استاندارد و امن برای ارائه خدمات به شما هواداران و بهره‌مندی از حمایت‌های مادی و معنوی‌تان راه‌اندازی کرد. با پا گرفتن این سامانه که مرهون تعصب، وفاداری و توجه شما عزیزان بود، بخش مهمی از مشکلات مالی در حساس‌ترین مقاطع حل شد که از آن جمله باید به تأمین نیازهای تیم و جلوگیری از کسر امتیازات بر اثر احکام فیفا ناشی از بدهی‌های برجای مانده از گذشته اشاره کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در فصلی که گذشت یکی از سال‌هایی را پشت سر گذاشت که با کمترین مشکل مالی روبرو شد و آنچه این مساله را ارزشمندتر کرد، نیل به این هدف یا اتکاء به هواداران و با مدلی پایدار بود.

به طور قطع با حرکت روبه جلوی پرسپولیس، هر روز بر لزوم ایجاد تعامل بیشتر بین باشگاه و هواداران افزوده می‌شود و این در حالی است که کارشکنی‌های بسیاری روی می‌دهد و هواداران میلیونی پرسپولیس، عاملی وسوسه کننده هستند تا دیگران با حاشیه‌سازی‌ها با ارائه آمار نادرست به منظور بهره‌برداری از فضای موجود به میدان بیایند. در حالی که تنها سامانه پیامکی متعلق به باشگاه پرسپولیس سامانه 3090 است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • به نظر من سامانه خیلی خوبیه پارسال هوادارا از طریق این سامانه خیلی به باشگاه کمک کردن.<br />فقط بهتره بگن چند نفر تو این سامانه شرکت کردن و چقدر به باشگاه کمک شده.

    چهارشنبه 06 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    چهارشنبه 06 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter