در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

هیچ نجوایی برابر فریادهای پرسپولیس به گوش نخواهد رسید

پرسپولیس کلاب: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای  از هواداران برای حضور گسترده و پرشور در ورزشگاه آزادی در بازی با فولاد خوزستان و اولین میزبانی سرخپوشان در فصل جدید دعوت به عمل آورد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است: تب فوتبال و لیگ از هفته گذشته بار دیگر در ایران اوج گرفته است. در این میان تمام تلاش دست‌اندرکاران باشگاه، کادر فنی و بازیکنان، تشکیل، آماده سازی و به میدان فرستادن تیمی بوده است که مایه فخر و مباهات هواداران شود.

هیچ نجوایی برابر فریادهای پرسپولیس به گوش نخواهد رسید
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۸ |
کد خبر : ۷۶۹۳ |
اخبار باشگاه

هوادارانی که خود مایه افتخار همیشگی پرسپولیس هستند. پرسپولیس با هوادارانش در بدترین روزهای خود نیز سر به آسمان می‌ساید و با سینه‌ای ستبر و پرغرور گام بر می‌دارد، چه رسد به این روزها که همگان از خمیر مایه قهرمانی آن سخن می‌گویند و جدا از هر نتیجه‌ای، با گذشت هر مسابقه، انتظار حضور بهتر و قدرتمندتر مردان سرخپوش در میدان فوتبال را می کشیم.
به دور از هر شعار و اغراقی، نفس پرسپولیس با نفس هوادارانش چاق می‌شود و به پشت گرمی شما به کوه انرژی و انگیزه تکیه می‌زند تا قله‌ها را فتح کند. پرسپولیس، تیمی است که اکنون تمریناتش از بسیاری بازی‌های لیگ پرتماشاگرتر می‌شود، نه فقط ورزشگاه‌های ایران، بلکه قاره آسیا در سال‌های اخیر تبدیل به صحنه قدرت‌نمایی‌های پیاپی هواداران پرسپولیس شده است.
شما هواداران پرسپولیس بار دیگر رونق را به ورزشگاه‌ها و فوتبال ایران بازگرداندید و هواداران دیگر تیم‌ها نیز به تبعیت از شما در صحنه حاضر شدند. هر چند برای حمایت شما پیش قراولان از تیم محبوبتان و فوران انرژی بی‌کرانتان نیازی به گفتگو نیست اما به نشانه احترام برابر وفاداری بی‌دریغ و بی‌آلایشی که دارید از شما دعوت می‌کنیم ورزشگاه آزادی را بار دیگر به تسخیر خود در آورید تا هیچ نجوای دیگری برابر فریادهای «پرسپولیس» به گوش اهالی فوتبال نرسد.
فردا، دوشنبه، برای بازی حساسی که برابر تیم خوب فولاد خوزستان داریم و با کمال احترام نسبت به این میهمان و هوادارانش منتظر حضور سرخ و فریادهای آتشین شما هستیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • <br />علی کریمی رامین رو فالو کرد و بخشید ، ما هواداران هم باید ببخشیمش gif{}27 <br /><br />حمله همه جانبه هواداران پرسپولیس به این پیج ها برای بازگشت رامین رضاییان gif{2} <br /><br />باید فشار بیاریم تا باشگاه مجبور بشه رامین رو برگردونه gif{2} <br /><br />وگرنه رامین می ره تو تیم یکی از رقیبامون. :-* <br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_official<br /><br />pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" alt="http://8pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

  دوشنبه 11 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • سلام <br />من یه مقاله برای سایت نوشتم چطوری بزارمش روی صفحه اصلی که همه بتونن بخونن.<br />مطلب خیلی مهمیه
  <br />سلام. برو تو پست فراخوان بازی با فولاد ، کامنت بزار تا مدیر سایت ببینه و حرفت رو گوش کنه

  دوشنبه 11 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • سلام <br />من یه مقاله برای سایت نوشتم چطوری بزارمش روی صفحه اصلی که همه بتونن بخونن.<br />مطلب خیلی مهمیه

  دوشنبه 11 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br /><br /> انشالله آزادی مثل گذشته پر میشه هواداران هیچوقت تیم عزیزمون رو تنها نذاشتن فردا هم تنها نمیذارن gif{2} GIF{}55 <br /><br /> gif{2} قرمزته شعارمه gif{2} پرسپولیس افتخارمه gif{2} <br /><br /> <br />وعده ما فردا در ورزشگاه آزادی ساعت 20:45<br /><br /> پاینده باد پرسپولیس کبیر gif{2} <br /><br /> زنده باد هواداران پرسپولیس gif{2} GIF(}44

  یکشنبه 10 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter