در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بیانیه مشترک پرسپولیس، تراکتورسازی و استقلال

پرسپولیس کلاب: پرسپولیس ، تراکتورسازی و استقلال بیانیه مشترک صادر کردند.

 


در این بیانیه آمده است:

بیانیه مشترک پرسپولیس، تراکتورسازی و استقلال
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۲۰:۵۵ |
کد خبر : ۷۹۴۷ |
اخبار باشگاه

 سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی با حمایت‌های پرشور و رشک برانگیز هواداران و کوشش مداوم اعضای باشگاه، کادرفنی و بازیکنان ، دورانی تازه از باشگاه‌داری و فعالیت در عرصه فوتبال را در سال گذشته به‌نمایش گذاشته‌اند. نمایش‌هایی قابل تحسین در میدان و ثباتی مثال‌زدنی در ابعاد اقتصادی که حاصل تلاش، برنامه‌ریزی و حضور همه همراهان و هواداران بوده است.

 در شرایطی که هر سه باشگاه با برنامه‌ریزی مدون در تمامی شئون در حال اوج گرفتن هستند، فعالیت‌های شائبه‌انگیز و مشکوک در برخی رسانه‌ها و مدیریت فدراسیون فوتبال نشان می‌دهد بخشی از بدنه فوتبال از این اتفاق فرخنده، خوشحال نیستند و می‌خواهند به‌هرنحوی هواداران، سرمایه اصلی باشگاه‌ها را مورد هدف قرار دهند. اقدامات مشکوکی که این روزها در خصوص سامانه هواداری باشگاه‌ها دیده می‌شود، نشان می‌دهد برخی ناراحتند که این باشگاه‌های پرطرفدار بدون دریافت هر گونه کمک دولتی یا استفاده از منابع عمومی و بیت‌المال به فعالیت‌هایشان بدون دغدغه و حواشی مرسوم، ادامه می‌دهند و دیگر خبری از بدقولی، اعتصاب و کوله‌باری از بدهی‌های میلیاردی نیست.

 فعالیت‌هایی که در سایه فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گرفت و باشگاه‌ها به خودکفایی مالی در بهترین شرایط رسیدند که صحت این موضوع با حضور نمایندگان سازمان حسابرسی، سازمان بازرسی و ناظران وزارت ورزش و جوانان بارها به اثبات رسید و همگان را مطمئن نمود که کل درآمد حمایت ها و پیامک های هواداران به جز هزینه بسیار اندک پیامک که از سوی اپراتور کسر شده، به باشگاه‌ها رسید تا امروز مدیران این باشگاه‌ها بدون دغدغه فعالیت و برای آینده برنامه‌ریزی کنند.

 خانواده بزرگ باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی تبریز به معنای واقعی کلمه، کاری مشترک را برای هدفی مشترک انجام دادند که بی‌تردید باید ثمراتی فراوان‌تر از پیروزی‌ها و جام‌های قهرمانی داشته باشد و به یاری خدا چنین خواهد بود و با آغوش باز آماده انتقال و به اشتراک گذاری این تجربه موفق با سایر تیمها می باشند، اما متاسفانه این روزها مجموعه‌ای از اطلاعات نادرست، واهی و استنتاج‌های غیر اصولی با کنار هم قرار دادن موارد گوناگون به قصد تلاش در جهت تشویش اذهان عمومی را شاهدیم که با جدیت با این موضوع برخورد خواهد شد، اما هواداران هوشمند باشگاه ها ثابت کرده اند که هیچگاه فریب اینگونه تخریبها را نخورده و در همه شرایط در کنار تیم محبوب خود ایستاده اند.

ضمن تشکر و قدردانی از حضور ویژه هواداران از آنها می‌خواهیم حمایت‌های خود را از تیم فوتبال محبوب‌شان، پرسپولیس، استقلال و تراکتور ادامه دهند و اطمینان داریم در سایه این حضور، روزهای خوبی برای باشگاه‌ها در انتظار خواهد بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • به خدا تو ذوق میزنه تو همه پستها این کامنتو تکرار میکنی ، میدونم واسه افزایش کامنتا این کارو میکنی ولی بهتره نیست نظرت در مورد پستو بگی؟<br />وقتی نظرتو بذاری نفر بعدی هم میاد نظرشو در مورد کامنتت میده و اینجوری بحث شکل میگیره.
  <br /><br />کاملا موافقم. خیلی روم مخه این حرکت. هر پستو میبینیم فکر میکنیم بچه ها نظر دادن. بعد میام نظرو بخونیم این حرکت بی مزه رو میبینیم.

  حدود 1 سال قبل
 • سلام <br />ولی من فکر کنم نظر بدی در مورد پست تاثیرگذاریش بیشتره.
  <br /><br /> ممنون gif{}33 <br /><br /> نظر گذاشتن و گذاشتم بعهده شما دوستان

  حدود 1 سال قبل
 • <br /> سلام gif{}27 <br /><br /> والا این نظر حامد بود ک هر خبری رو ک گذاشتم اولین کامنت پرچم بزنم <br /><br /> بهتره علتش و از حامد بپرسی GIF{}56
  <br />سلام <br />ولی من فکر کنم نظر بدی در مورد پست تاثیرگذاریش بیشتره.

  حدود 1 سال قبل
 • به خدا تو ذوق میزنه تو همه پستها این کامنتو تکرار میکنی ، میدونم واسه افزایش کامنتا این کارو میکنی ولی بهتره نیست نظرت در مورد پستو بگی؟<br />وقتی نظرتو بذاری نفر بعدی هم میاد نظرشو در مورد کامنتت میده و اینجوری بحث شکل میگیره.
  <br /><br /> سلام gif{}27 <br /><br /> والا این نظر حامد بود ک هر خبری رو ک گذاشتم اولین کامنت پرچم بزنم <br /><br /> بهتره علتش و از حامد بپرسی GIF{}56

  حدود 1 سال قبل
 • gif{2}
  <br />به خدا تو ذوق میزنه تو همه پستها این کامنتو تکرار میکنی ، میدونم واسه افزایش کامنتا این کارو میکنی ولی بهتره نیست نظرت در مورد پستو بگی؟<br />وقتی نظرتو بذاری نفر بعدی هم میاد نظرشو در مورد کامنتت میده و اینجوری بحث شکل میگیره.

  حدود 1 سال قبل
 • gif{2}

  حدود 1 سال قبل

چسبانده شده ها

 • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

 • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter