در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

راه حل مشکل پرسپولیس پیدا شد / گولچ فقط در آسیا بازی می‌کند

پرسپولیس کلاب : باشگاه پرسپولیس برای حل مشکل خالی شدن لیست این تیم و بازگشت رامین رضاییان نام مدافع استرالیایی خود را فقط در فهرست لیگ قهرمانان آسیا وارد می کند.

رامین رضاییان در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار دارد و تنها مانع برای این انتقال پر بودن لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس است.

پرسپولیس تا امروز نتوانسته قرارداد بازیکنی را برای بازگشت رضاییان فسخ کند و به راه حل جدیدی برای حل این مشکل رسیده است.

راه حل مشکل پرسپولیس پیدا شد / گولچ فقط در آسیا بازی می‌کند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۳:۰۰ |
کد خبر : ۸۰۴۲ |
اخبار باشگاه

باشگاه پرسپولیس نام آنتونی گولچ مدافع استرالیایی تیم را که برانکو از او رضایت ندارد از فهرست لیگ برتری حذف می کند اما قرارداد وی را فسخ نمی کند و این بازیکن فقط در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس بازی خواهد کرد.

گولچ که با ۲۵۰ هزار دلار به پرسپولیس پیوسته فسخ قراردادش هزینه سنگینی برای باشگاه دارد به همین دلیل فقط در مسابقات آسیایی برای پرسپولیس بازی خواهد کرد.

جالب است که پرسپولیسی ها با گولچ و مدیربرنامه هایش جلسه ای برای فسخ قرارداد برگزار نکرده اند و دلیل آن هم راه حل جدیدی است که به آن رسیده اند.

گولچ هنوز در لیگ برتر برای پرسپولیس به میدان نرفته و تا ۱۵ شهریور که نقل و انتقالات به پایان می رسد می توان نام او را از فهرست تیم خارج کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />حمله شدید هواداران پرسپولیس به پیج روزنامه گل آشغال و لجن در اینستاگرام GIF{}61<br /><br />آدرس پیج: goalnewspaper GIF{}61<br /><br />زردنامه گل قبلا هم دروغکی نوشته بود برانکو تهدید کرده اگه سید جلال بیاد سکو نشین می شه! GIF{}61 <br /><br />pic.ir/images/ex7ynlk1x5v981anxlio.jpg" alt="http://8pic.ir/images/ex7ynlk1x5v981anxlio.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" /><br /><br />این روزنامه سر برگشتن طارمی هم حواشی زیادی علیه پرسپولیس ایجاد کرده بود! GIF{}61<br /><br />سگ تو روح این روزنامه و سردبیر نجس خور و آشغالش GIF{}61<br /><br />هواداران پرسپولیس بریزن و هر فحشی می تونن نثار این روزنامه و سردبیر لجنش کنن gif{2} <br /><br />تا الان 2/600 فحش و توهین در آخرین پست ، براشون ارسال شده است.. gif{2} <br /><br />در حالی که پستای قبلیشون حداکثر 100 کامنت داشت! gif{2}

    شنبه 06 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter