در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بیانیه باشگاه پرسپولیس

دعوت باشگاه پرسپولیس از هواداران برای شرکت در طرح سرشماری نفوس و مسکن ۹۵

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور بیانیه ای از هواداران خواست در راستای مشارکت در توسعه و پیشرفت ایران عزیز در سرشماری نفوس و مسکن سال۹۵ حضور موثر و فعالی داشته باشند.
دعوت باشگاه پرسپولیس از هواداران برای شرکت در طرح سرشماری نفوس و مسکن ۹۵
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۵ |
کد خبر : ۸۲۲۵ |
اخبار باشگاه

پرسپولیس کلاب: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است؛

 

بی تردید مردم عزیز کشورمان هر زمان پای پیشرفت ایران عزیز در میان بوده است پیش قدم بوده و حضور ارزشمند خود را به تصویر کشیده اند. عرصه های گوناگون چون؛ دفاع مقدس، علم و دانش، سیاست و مسایل اجتماعی از جمله این موارد بوده‌اند.

 

کشور عزیزمان ایران در دوران حساس گام برمی دارد. برای دستیابی به اهدافی که آرمان و آمال همه ایرانیان است و پیش از این نیز مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است تا ایران اسلامی با پیشینه پر افتخار و غرور آفرینش به کشوری پیشرو در عرصه های علمی، امنیتی، اجتماعی، رفاهی و ... تبدیل شود،  بیش از هرچیز به برنامه ریزی های دقیق نیاز است. اطلاعات و آمار دقیق پایه اصلی برنامه ریزی های هدفمند و هوشمند است تا سرمایه های کشور در مسیر رفع کاستی ها، توسعه، پیشرفت، ایجاد عدالت اجتماعی و افزایش سطح زندگی آحاد جامعه هدایت شود.

 

باشگاه پرسپولیس بر همین اساس از هواداران پرشور خود می خواهد برای تحقق این اهداف ارزشمند به مشارکت فردی در این طرح که تاکید مقام معظم رهبری موید اهمیت آن است اکتفا نکرده و همانگونه که همواره فوتبال ایران را متاثر از حضور مثال زدنی خود کرده اند، در انجام این مهم نیز به ترغیب دیگران اهتمام ورزند.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter