در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نشست سرپرست باشگاه و سرمربی پرسپولیس

تاکید برانکو بر حمایت از تیم ملی فوتبال

در جلسه ی طاهری و برانکو علاوه بر بحث درمورد مسائل پیرامون پرسپولیس بر شایستگی‌های فنی تیم ملی و حمایت از آن برای راهیابی به جام جهانی تاکید شد
تاکید برانکو بر حمایت از تیم ملی فوتبال
شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۲ |
کد خبر : ۱۰۱۳۵ |
اخبار مدیران

پرسپولیس کلاب: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز شنبه، پیش از شروع تمرین در محل ساختمان باشگاه حاضر شد و با علی اکبر طاهری تشکیل جلسه داد. در جریان این نشست، علاوه بر صحبت و تبادل نظر درباره تیم پرسپولیس و بازی‌های پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا، درباره تیم ملی بزرگسالان فوتبال هم صحبت‌هایی مطرح شد.

 برانکو ایوانکوویچ درباره مسائل مطرح شده در این نشست گفت: طبعا در این جلسه درباره مسائل گوناگون پرسپولیس صحبت کردیم. بخشی از صحبت‌های ما نیز درباره تیم ملی و اهمیت حمایت از آن در مسیر راهیابی به جام جهانی بود که همواره بر آن تاکید داشته‌ایم.

 

با شروع بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران، همه باید از بازیکنان، کادر فنی و سرمربی تیم ملی حمایت کنیم تا این دوره را هر چه بهتر پشت سر بگذاریم و از سوی دیگر تیم ملی که مقدس است به اهدافش دست پیدا کند.

 

هدف تیم ملی که راهیابی به جام جهانی است، یک هدف مقدس به حساب می‌آید. من و پرسپولیس افتخار می‌کنیم که در چارچوب برنامه‌های تیم ملی گام برداریم و قطعا وظیفه خود می‌دانیم در بهترین شرایط فیزیکی، فکری و روحی در خدمت تیم ملی باشیم. ما در تیم و باشگاه پرسپولیس برای رسیدن به هدف صعود تیم ملی ایران و موفقیت کادر فنی تیم ملی گام بر خواهیم داشت و همگی با هم شادی خواهیم کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: انتظار این است که همه با هم حمایت از تیم ملی و باشگاه‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند را همزمان دنبال کنیم. کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس همپای باشگاه و هواداران، حمایت از تیم ملی و کادر فنی و فدراسیون فوتبال را از اهداف خود می‌دانند. هواداران هم که به نوبه خود نشان دادند چگونه پشت تیم ملی هستند و این روند را نیز ادامه خواهند داد.

 

چنانکه قبلا هم اعلام نمودم هدف از اظهار نظرهایم تضعیف تیم ملی فوتبال نبوده و در صورتی که برداشت‌هایی توام با سوء تفاهم‌ها بدنبال داشته است، بار دیگر اعلام می‌کنم؛ من، کادر فنی تیم، باشگاه، بازیکنان، هواداران و تمام ایرانی‌ها تیم ملی و دست‌اندرکاران آن را دوست داریم و آن را یک نهاد مقدس می‌دانیم و طبعا از آن حمایت می‌کنیم.

 

من از راهیابی ایران به جام جهانی اطمینان دارم چون تیم ملی نشان داده است که توان، انرژی، صلاحیت، تجربه و دانش فنی لازم را دارد و اینها شکی باقی نمی‌گذارد. ما هم با تمام وجود از تیم ملی حمایت و با آن همراهی می‌کنیم.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter