در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

محمدعلی ترکاشوند

خبرخوش ترکاشوند برای هواداران پرسپولیس:طلب مانوئل ژوزه به طور کامل تامین شد

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس از تامین بدهی مانوئل ژوزه خبر داد. 
خبرخوش ترکاشوند برای هواداران پرسپولیس:طلب مانوئل ژوزه به طور کامل تامین شد
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۰:۴۵ |
کد خبر : ۱۱۰۸۴ |
اخبار مدیران

پرسپولیس کلاب: محمدعلی ترکاشوند درباره آخرین وضعیت پرداخت بدهی مانوئل ژوزه اظهار کرد: با تلاش‌هایی که طی روزهای اخیرا نجام دادیم توانستیم کل مبلغ بدهی مانوئل ژوزه را تامین کنیم تا به حسابش واریز شود. این پول الان تامین شده و منتظر هستیم تا راهی برای پرداخت آن پیدا کنیم چرا که مبلغ بسیار زیاد است و به راحتی نمی‌توانیم آن را به حساب شخصی واریز کنیم.

وی در ادامه درباره نحوه تامین یک میلیون و 300 هزار یورو گفت: تلاش‌های زیادی در این زمینه انجام دادیم. هواداران حدود 500 میلیون تومان کمک کردند اما ما مبلغی را هم از اسپانسرمان دریافت کردیم که باید به بازیکنان پرداخت می‌شد اما این کار را نکردیم و کنار گذاشتیم تا پول ژوزه را بدهیم. پول دستیاران ژوزه را هم که پیش از این به حساب‌شان واریز کرده‌ایم. اگر این پرونده بسته شود یکی از بزرگ‌ترین پرونده‌های اخیر باشگاه پرسپولیس بسته شده است.

وی ادامه داد: جالب است بدانید الان دیگر هیچ پولی در حساب باشگاه نداریم. حتی برای تامین هزینه‌هایمان برای سفر به دبی هم با مشکل مواجه هستیم. پول هتل را نداده‌ایم و بدهکاریم. امیدوارم همه کمک کنند تا بتوانیم هزینه‌های جاری‌مان را برای حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا تامین کنیم.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter