در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خمارلو: پرسپولیس یکی از پاک‌ترین تیم‌های لیگ است

پرسپولیس کلاب : مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه  رسما اعلام می‌کند که شایعات دوپینگ بازیکنان پرسپولیس کذب محض است و طبق قانون با مسوولان این شایعات برخورد خواهد شد.

 

 پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه ضمن تکذیب شایعات دوپینگ بازیکنان پرسپولیس اعلام کرد: قصد پاسخگویی به این شایعات و اخباری از این دست را نداشتیم اما علیرغم میل باشگاه و به جهت رفع نگرانی هواداران، باید بگویم این شایعات بی‌اساس هرگز نمی‌تواند جلوی پیشرفت بازیکنان و تیم را بگیرد و باشگاه در این خصوص اقدامات قانونی را انجام خواهد داد.

خمارلو: پرسپولیس یکی از پاک‌ترین تیم‌های لیگ است
پنج شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۴ |
کد خبر : ۴۶۶۳ |
اخبار مدیران

وی افزود: تیم فوتبال پرسپولیس با تلاش فراوان باشگاه، کادر فنی و بازیکنان توانسته آمادگی تیم را به وضوح در مسابقات و تمرینات نشان دهد و در این مسیر، موفقیت روزافزون تیم به خوبی نمایان است و برخی برای ایجاد موانع در راه پیشروی تیم به شایعاتی از این دست روی آورده‌اند تا اقداماتی را انجام دهند اما باید بدانند که پرسپولیس با حمایت هوادارانش همیشه محبوب دلهاست.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: جای تقدیر و تشکر دارد که مسوولان سازمان لیگ و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال پیش از این با اعلام و تکذیب خبرهای منتشره شده، پاسخ مناسبی به این گونه شایعات دادند و پاکی فوتبال در مسابقات لیگ را یک رکورد تازه اعلام کردند.

خمارلو خاطرنشان کرد: هواداران مطمئن باشند که تیم فوتبال پرسپولیس یکی از پاک‌ترین تیم‌های لیگ است و سرپرست باشگاه و سرمربی پرسپولیس با درایت کامل در این مسیر حرکت می‌کنند تا جوانانی را با شرایط ایده‌آل تحویل تیم‌های ملی کشورمان بدهند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پایان افزود: هواداران با حمایت بی‌دریغ خود و با حضور پرشور در ورزشگاه آزادی می‌توانند پاسخ محکمی بر این شایعات داشته باشند تا پرسپولیس با حمایت آنها به اهداف بزرگتری که در برنامه دارد، برسد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter