در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری: منتظر حمایت یار دوازدهم در ورزشگاه آزادی هستیم

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: با حضور  هواداران در ورزشگاه آزادی می‌توانیم شاهد پیشروی سرخپوشان در جدول رده‌بندی لیگ باشیم. روز جمعه منتظر حمایت یار دوازدهم پرسپولیس هستیم.

 

علی اکبر طاهری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ضمن تقدیر از حضور و حمایت هواداران در بازی سرخپوشان برابر سپاهان در ورزشگاه آزادی، افزود: هواداران پرسپولیس بار دیگر ثابت کردند که بهترین استقبال را در آسیا از تیم خود دارند و یقینا نقش تاثیرگذاری در بازی‌های تیمشان مقابل حریفان خواهند داشت.

طاهری: منتظر حمایت یار دوازدهم در ورزشگاه آزادی هستیم
پنج شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۲۰:۳۰ |
کد خبر : ۴۶۶۴ |
اخبار مدیران

وی افزود: استقبال پرشمار هواداران روی سکوها نه تنها باعث پیشرفت فوتبال و جذابیت مسابقات لیگ خواهد شد بلکه تاثیر بسزایی در پیشرفت تیم و بازیکنان جوان خواهد داشت تا آنها با فراق بال بیشتری در تمرینات و آمادگی هر چه بهتر خود فعالیت کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن ابراز رضایت از برگزاری جلسات متعدد با مسوولان سازمان لیگ در خصوص حضور گسترده هواداران در ورزشگاه‌ها تصریح کرد: بدون شک همه دست اندرکاران ورزش مخصوصا فوتبال در تلاش هستند تا هواداران با حضور خود در ورزشگاه‌ها بر حمایت هر چه بیشتر از تیم‌ها، بازیکنان و باشگاه‌های خود بر گرمای مسابقات بیفزایند تا در راستای آمادگی هر چه بهتر و بیشتر تیم ملی در مسابقات رسمی حرکت کنند.

طاهری در ادامه خاطر نشان کرد: باشگاه پرسپولیس با همکاری سازمان لیگ تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا هواداران به بهترین و راحت‌ترین شکل ممکن در ورزشگاه‌ها حاضر شوند و تیم خود را مورد حمایت قرار دهند.

نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص رایگان اعلام شدن طبقه دوم ورزشگاه آزادی در دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان افزود: حضور بیش از 75 هزار تماشاگر در یک روز وسط هفته و در هوای سرد و زمستانی در دیدار برابر سپاهان جای تقدیر داشت. ما پس از مشاهده چنین صحنه‌هایی از هواداران پرسپولیس، به این حضور و حمایت احترام می‌گذاریم و بار دیگر با همکاری سازمان لیگ طبقه دوم ورزشگاه آزادی را برای حضور پر شور هواداران در روز جمعه رایگان کردیم تا بتوانیم در کنار هم شاهد پیشرفت بازیکنان، تیم و از همه مهمتر خوشحالی دل هواداران باشیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter