در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

طاهری: امیدواریم بازی با سایپا در آزادی باشد/رایگان شدن معلوم نیست

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم بتوانیم  با تکمیل این ورزشگاه گنجایش خوبی برای ما ایجاد شود تا بتوانیم حتی بازی تیم پرسپولیس را هم در این زمین برگزار کنیم. 

 

علی اکبر طاهری در پایان مراسم واگذاری 2 ورزشگاه به استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: انشاالله بتوانیم با دراختیار گرفتن ورزشگاه شهید کاظمی طرح بزرگی برای استعدادیابی و پرورش تیم های پایه برپا کنیم. امیدوارم بتوانیم با تکمیل این ورزشگاه گنجایش خوبی برای ما ایجاد شود تا بتوانیم حتی بازی تیم پرسپولیس را هم در این زمین برگزار کنیم. 

 

طاهری: امیدواریم بازی با سایپا در آزادی باشد/رایگان شدن معلوم نیست
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۱ |
کد خبر : ۴۷۵۶ |
اخبار مدیران

 

وی افزود: ما از باشگاه سایپا درخواست کردیم که اگر برایشان مقدور است به ورزشگاه آزادی بیایند که آنها هم موافقت ضمنی خود را اعلام کردند و موافقت شان تقریبا اعلام شده که بازی ما با سایپا در آزادی برگزار شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس دراین باره که رضایی گفته اگر بازی در آزادی باشد پول اجاره آزادی را نمی دهند گفت: من این موضوع را نشنیده ام. ولی به هر حال امیدواریم شرایط به گونه ای باشد که این بازی در آزادی برگزار شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در این باره که آیا این بازی هم برای تماشاگران پرسپولیس رایگان خواهد بود گفت: در این بازی سایپا میزبان است و باید ببینیم تصمیم مسئولان باشگاه سایپا چیست و تا روز بازی در این باره صحبت خواهیم کرد.

طاهری درباره سامانه 3090 و موضوع هواداران و اسپانسر باشگاه گفت: تا اینجای کار تعامل خوبی بین ما و مسئولان حامی باشگاه ما به وجود آمده. امیدواریم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد و بتوانیم در تعاملی دوطرفه کارهای مان را پیش ببریم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter