در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس ۲۲ اسفند را برای سفر به عمان پیشنهاد داد

پرسپولیس کلاب : باشگاه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال عمان اعلام کرد؛ آمادگی  دارد از 22 اسفند ماه برای یک هفته راهی این کشور شود.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه، در پی دعوت فدراسیون فوتبال عمان برای سفر سرخپوشان به مسقط و برپایی اردو و بازی‌های تدارکاتی، از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شد، این تیم آمادگی دارد از تاریخ 22 تا 29 اسفند ماه اردویی را در این کشور برپا کند . 

پرسپولیس 22 اسفند را برای سفر به عمان پیشنهاد داد
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۸ |
کد خبر : ۴۸۷۶ |
اخبار مدیران

 

از شروط پرسپولیس برای برپایی این اردو انجام حداقل یک بازی دوستانه با تیم ملی آن کشور یا یکی از سه باشگاه برتر لیگ فوتبال این کشور است.

پندار خمارلو همچنین تصریح کرد: پیش از این، تاریخ سوم تا دهم فروردین 1395 برای برپایی این اردو پیشنهاد کرده بودیم اما با توجه به اینکه تیم ملی عمان در تاریخ پنجم فروردین بازی رسمی دارد و قرار است بازی سوریه – کامبوج هم با توجه به شرایط سوریه در عمان برگزار شود، فدراسیون فوتبال عمان تاریخ دیگری را درخواست کرد که این تاریخ با توجه به منفی بودن نتیجه گفتگوی‌ها برای سفر به هلند، به طرف مقابل اعلام شد. در حال حاضر مذاکرات به مراحل میانی رسیده است ولی منتظریم که نهایی شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter