در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

گرشاسبی: مطمئنم طارمی حرفی از بزرگتر بودنش در پرسپولیس نزده است!/ اعتصابی در کار نبود!

پرسپولیس کلاب : عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مطمئن هستم   که مهدی طارمی حرفی از بزرگتر بودنش در این تیم نزده است.

 

حمیدرضا گرشاسبی در پایان مراسم اختتامیه مسابقات شطرنج گرندپری بانوان جهان اظهار داشت: خوشحالم که برای اولین بار در تاریخ یک دختر ایرانی و تهرانی به مقام نایب قهرمانی رسید که این رتبه نیز با اختلاف نزدیکی با نفر اول بود.

گرشاسبی: مطمئنم طارمی حرفی از بزرگتر بودنش در پرسپولیس نزده است!/ اعتصابی در کار نبود!
سه شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۲ |
کد خبر : ۴۹۲۹ |
اخبار مدیران

 این موفقیت باعث می‌شود بسیاری از دختران ایرانی به سمت این رشته گرایش پیدا کنم. همچنین باید از فدراسیون شطرنج به خاطر تلاش برای میزبانی مطلوب این تورنمنت تشکر کنم.

وی درباره اعتصاب بازیکنان پرسپولیس در تمرین روز گذشته گفت: اعتصابی نبود در واقع اتفاقی که افتاده به شکلی نبود که این‌قدر بزرگ شود. بازیکنان موارد و مشکلاتی داشتند که در نشست با طاهری آنها را مطرح کردند.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داد: این حرکات در روند باشگاه خلل ایجاد می‌کند. باز هم می‌‌گویم اعتصابی نبود و مسائل موجود با نیم ساعت جلسه حل شد.

گرشاسبی درباره اظهار نظر مهدی طارمی که «من بزرگتر پرسپولیس هستم» گفت: من این را نشنیدم و چنین چیزی نبوده است. قطعا اگر او این حرف را می‌زد از طریق باشگاه پیگیری می‌شد. مطئنم که طارمی این حرف را نزده است.

وی گفت: خوشبختانه با مدیریت خوب و رهبری مناسب سرمربی تیم تاکنون مسئله و موردی نداشته‌ایم و نمی‌دانم چه شده است که الان این مسائل مطرح می‌شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter