در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کنایه پیشکسوت پرسپولیس به مهدی طارمی/هیچ وقت خودم را بزرگ پر‌سپولیس ندیدم

پرسپولیس کلاب : عضو هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس می‌گوید حدود 9 سال در   این تیم بازی کرده است، اما هیچوقت خودش را بزرگ تیم ندانسته است.

 

محمد زادمهر درباره آخرین وضعیت تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس، اظها‌ر کرد: هنوز 27 امتیاز تا انتهای فصل باقی‌ مانده است که باید به دست بیاوریم. هر چه بتوانیم بیشتر از سایر رقبا این 27 امتیاز را به دست بیاوریم، مطمئنا راه ساده‌تری برای قهرمانی جلوی پایمان ظاهر می‌شود.

کنایه پیشکسوت پرسپولیس به مهدی طارمی/هیچ وقت خودم را بزرگ پر‌سپولیس ندیدم
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۶ |
کد خبر : ۴۹۳۸ |
اخبار مدیران

 

 باید آرامش و تمرکز خودمان را حفظ کنیم تا بهترین نتیجه‌ را بگیریم، زیرا هو‌اد‌ا‌ران خونگرمی داریم که در تمام طول فصل از تیم حمایت کردند.

عضو هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس در ادامه صحبت‌های خود ا‌ضافه‌ کرد‌: باشگاه هزینه‌های زیادی را امسال متحمل شده است. با توجه به این هزینه‌هایی که انجام داده‌ایم باید تلاش کنیم بهترین نتایج را بگیریم تا برخی از این هزینه‌هایی که انجام داده‌ایم جبران شود. اگر درآمد باشگاه زیاد شود راحت‌تر می‌توان هزینه‌های جاری را پرداخت کنیم. البته فراموش نکنیم که باید یک برنامه بلندمدت هم داشته باشیم که سال آینده در آسیا بتوانیم به مراحل پایانی صعود کنیم.

زادمهر تاکید کرد: هر عاملی که آرامش و تمرکز را از تیم ما بگیرد را باید از تیم دور کنیم، زیرا این مسائل و حواشی اجازه نمی‌دهند تیم نتیجه‌ بگیرد. به طور مثال طی روزهای گذشته برخی از بازیکنان کمتر تجربگی کردند و حواشی را برای تیم به وجود آوردند. باشگاه جای تعامل است و باید طوری قدم برداریم که تیم آسیبی نبیند. بازیکنان با باشگاه قراردادی دارند و باشگاه هم در قبال آنها تعهداتی دارد که مطمئنا به آن عمل می‌کند. ما باید سعی کنیم حواشی را مدیریت کنیم تا بر اساس تاریخ‌های مقرر مطالبات بازیکنان پرداخت شود. البته تا به امروز مدیریت باشگاه خوب عمل کرده و سعی داشته در کنار هزینه‌های جاری برخی از بدهی‌های گذشته را پرداخت کند. به طور مثال در هفته‌های اخیر دو پرونده در فیفا داشتیم که اگر حل و فصل نمی‌شد 12 امتیاز از تیم کم می‌کرد‌ند.

عضو هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس در ادامه با بیان این که در سال‌های دور بازیکنان پر‌سپولیس اعتصاب نمی‌کرد‌ند، گفت: به یاد ندارم که در دوران ما بازیکنان اعتصاب کرده باشند و تمرین نکنند. ما عاشق پر‌سپولیس بودیم و برای پیراهنمان تلاش می‌کردیم. البته به این جوانان هم نمی‌شود خرده‌ای گرفت. باید سعی کنیم کم کم فرهنگ خوبی را در باشگاه ایجاد کنیم و در کنار آن باشگاه را از لحاظ مالی به خودکفایی برسد. خود من حدود 9 سال در پر‌سپولیس بازی کردم، ولی هیچ وقت خودم را بزرگ پر‌سپولیس ندانسته و نمی‌دانم. در دوران ما بازیکنان با عشق برای تیم بازی می‌کرد‌ند. البته مهدی طارمی به خاطر اتفاقاتی که در تمرین رخ داد عذرخواهی کرد و فکر می‌کنم که این نشان می‌دهد او از عملکردش پشیمان است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter