در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

طاهری:پیشکسوتان هوشیارتر عمل کنند/تمدید برانکو زمان خودش را می طلبد

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: مشکلات مالیاتی بازیکنان   و مربیان را برطرف خواهیم کرد. 

 

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مربوط به تمدید قرارداد برانکو اظهار داشت: همانطور که می بینید ما یک هدف داریم و آن سربلندی تیم پرسپولیس و خوشحالی هواداران پرشور این تیم است و در این راه تمام زحمت خود را می کشیم که به این هدف دست پیدا کنیم. 

طاهری:پیشکسوتان هوشیارتر عمل کنند/تمدید برانکو زمان خودش را می طلبد
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۷ - ۱۸:۱۴ |
کد خبر : ۴۹۶۹ |
اخبار مدیران

ما در این باره اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. این بحث زمان خاص خودش را می طلبد و باید با جلساتی که با سرمربی تیم پرسپولیس خواهیم داشت این موضوع را بررسی کنیم. 

وی درباره بدهی مالیاتی برخی بازیکنان و مربیان که به عهده باشگاه می باشد گفت: به هرحال پرداخت مالیات یک تکلیف قانونی است. مالیات تعدادی از بازیکنان و مربیان انباشته شده و سال قبل است و به دنبال آن هستیم که این مشکلات را برطرف کنیم تا برای خروج آنها هیچ مشکلی پیش نیاید. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مواضع ضد و نقیض  برخی از پیشکسوتان اظهار داشت: پیشکسوتان پرسپولیس همیشه حامی این تیم بودند که جا دارد من از آنها تشکر کنم و هدف آنها نیز سربلندی این تیم و خوشحالی هواداران است. برخی افراد به دنبال تخریب تیم هستند و خیرخواه ما و باشگاه نیستند. پیشکسوتان هوشیارتر عمل کنند. ما فقط به دنبال آرامش هستیم و هدفی که در پیش داریم را دنبال می کنیم. 

طاهری در پایان تصریح کرد: از هوادارانی که در این مدت تیم را پرشور حمایت کردند تشکر می کنم و از آنها می خواهم تا آخر فصل تیم پرسپولیس را حمایت کنند چرا که بازیکنان با حمایت آنها پرشورتر و بانشاط تر در زمین حضور خواهند داشت. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter