در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری :منظورم از آن بازیکن سوشا نبود/امیدوارم آزادی پر شود

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: از هواداران می خواهم در بازی  مقابل تراکتورسازی،آزادی را پر کنند.

علی اکبر طاهری درباره حضورش در مراسم چهلم همایون بهزادی اظهار  داشت: به احترام خانواده همایون بهزادی در این مراسم حضور پیدا کردم و به آنها تسلیت گفتم ولی جلسه مهمی دارم که مجبور شدم زودتر مراسم را ترک کنم. 

 

طاهری :منظورم از آن بازیکن سوشا نبود/امیدوارم آزادی پر شود
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ - ۲۳:۳۹ |
کد خبر : ۵۰۴۷ |
اخبار مدیران

 

وی در مورد موضوعات بدهی باشگاه گفت: همانطور که دیدید ما برنامه خوبی برای این موضوع خواهیم داشت. بسیاری از پرونده های گذشته را در حال بررسی و پرداخت مطالبات شان هستیم. 

علی اکبر طاهری درباره آن بازیکنی که دیروز گفته بود جریمه اش کرده و بدهی پارسالش را به خاطر تنبیه و جریمه پرداخت نکرده بیان داشت: آن بازیکن سوشا مکانی نیست. در چند سایت دیدم که نوشته اند سوشا مکانی،  بدهی پارسال سوشا را پرداخت کردیم و مشکلی ندارد. آن بازیکن که من گفتم مهرداد کفشگری است. بازیکن بااخلاق ولی به خاطر یکی، دو موضوع جریمه اش کرده بودیم و بدهی پارسالش را ندادیم و قرار است در این چند وقته بدهی این بازیکن و مطالباتش را پرداخت کنیم و مشکل این بازیکن را حل کنیم.

وی درباره اظهارات خود پیرامون پذیرایی از هواداران در بازی مقابل تراکتورسازی گفت: اینکه موضوع پذیرایی از هواداران را من مطرح کرده ام به خاطر احترام به هواداران پرسپولیس و کسانی که از راه های دور می آیند بود.ما برنامه ای گذاشته ایم که از هواداران پذیرایی شود.

طاهری افزود:درباره موضوع بلیت فروشی از هوادارانی که توانایی خرید بلیت را ندارند برایشان قسمتی از ورزشگاه را رایگان کردیم. ما می خواهیم یک رابطه دو طرفه و دوستانه خوب بین هواداران و باشگاه  ایجاد کنیم و تعامل داشته باشیم تا بتوانیم همانطور که هواداران ما را تنها نگذاشته اند جواب زحمات آنها را بدهیم.امیدوارم روز یکشنبه آینده آزادی پر شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • من میخوام برم<br />کاش میگفتن ساندویچ چی میدن<br />آخه کالباس با معدم سازگار نیست

    پنج شنبه 13 اسفند 1394 - حدود 2 سال قبل
  • من میخوام برم<br />کاش میگفتن ساندویچ چی میدن<br />آخه کالباس با معدم سازگار نیست

    پنج شنبه 13 اسفند 1394 - حدود 2 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter