در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

کمربه قتل پرسپولیس بستند؛خداخیرشان دهد!/التماس تیمهای دیگر را نمی کنیم

پرسپولیس کلاب : عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:طبق قانون و عرف تیم  میهمان 10 درصد ظرفیت دارد و سایر سکوها نیز توسط هواداران پرسپولیس پر می شود. 

 

حمیدرضا گرشاسبی در رابطه با بحث هایی که بر سر طرح های پرسپولیس برای هوادارانش اظهار داشت: یکسری می خواهند پرسپولیس نابود شود و هر چیزی که ما دنبالش می رویم را با حاشیه روبرو می کنند. شما بگویید ما با این رفتارها باید چه کار کنیم؟ یکسری هستند که همواره باید یکسری حرف در جیبشان برای گفتن داشته باشند و به خاطر همین هر کاری که کنیم، انتقاد می کنند.

کمربه قتل پرسپولیس بستند؛خداخیرشان دهد!/التماس تیمهای دیگر را نمی کنیم
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۱ |
کد خبر : ۵۰۷۴ |
اخبار مدیران

وی ادامه داد: ما هم در جواب این افراد می گوییم خدا خیرشان بدهد چون سر خودشان و مردم را گرم می کنند. جواب اصلی را ما در زمین مسابقه می دهیم و رتبه آخر فصل پرسپولیس مشخص می کند که چقدر موفق بوده ایم. گروهی کمر به قتل پرسپولیس بسته اند اما هواداران خیلی خوب ما را درک می کنند و از مسائل باخبر هستند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا مدیریت این باشگاه اسامی افرادی که در گذشته بدهی های زیادی بر جای گذاشته اند را اعلام نمی کند، تصریح کرد: یکسری از اسامی به صورت مستقیم و غیرمستقیم اعلام شده و وقتی که کارهای حقوقی تکمیل شود، از این لیست رونمایی می کنیم. کسی حق ندارد تعهد ایجاد کند و بعد به تعهداتش عمل نکند هیات مدیره پرسپولیس این روزها تمام انرژی خود را روی این مسائل گذاشته است که اتفاق بدی رخ ندهد.

وی افزود: یک سال دیگر هم ما می رویم و بدبخت هایی مثل ما می آیند که باید پیگیر جریمه و مطالبات یکسری بازیکن و مربی از گذشته باشند. باید مدیران فوتبال ما یاد بگیرند که وقتی تعهدی ایجاد می کنند، پاسخگوی آن هم باشند.

گرشاسبی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس چه استفاده ای از ورزشگاه شهید کاظمی می کند، گفت: هنوز مشخص نشده است اما برنامه های زیادی برای آن داریم. به نظرم حتی بازیهای تیم بزرگسالان که دارای تعداد تماشاگران کمتری هست را می توان به آنجا برد. این ورزشگاه نباید خالی بماند چون از پول بیت المال استفاده شده است. البته برای حضور تیمهای پایه در آنجا نیز برنامه هایی داریم که در آینده اجرایی می شوند.

وی با اشاره به طرح استعدادیابی پرسپولیس بیان داشت: ما طرح استعدادیابی را استارت زدیم تا از دل همین طرح بازیکنان خوبی را به پرسپولیس معرفی کنیم. نمی خواهیم دیگر بگویند این تیم آماده خوری کرده و از بازیکنان تیمهای دیگر استفاده کرده است. این طرح هم می تواند در بخش درآمدزایی و رفع مشکلات مالی کمک کند، هم از نظر فنی برای پرسپولیس خوب باشد. دیگر نیازی نیست دنبال بازیکنان تیمهای دیگر باشیم و به باشگاههای دیگر التماس کنیم تا بازیکنانشان را به ما بدهند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره بازی حساس با تراکتورسازی و احتمال دادن بیش از 10 درصد به هواداران این تیم گفت: من خیلی در جریان این موضوع نیستم و طاهری آن را پیگیری می کند اما طبق قانون و عرف تیم میهمان 10 درصد ظرفیت دارد. تصورم این است که سایر سکوهای ورزشگاه نیز توسط هواداران پرسپولیس پر می شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter