در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

خوردبین:حضور هواداران تراکتور باعث جذابیت میشود/خواهش میکنم ترقه نزنید

پرسپولیس کلاب : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امسال تهران در آسیا نماینده ای   نداشت اما انشاالله از سال آینده پرسپولیس و استقلال به جام باشگاه های آسیا می روند. 

 

محمود خوردبین بعد از پایان جلسه هماهنگی دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد. هیچ مشکلی هم برای بازی فردا نداریم. سعی می کنیم روند بازی های قبلی را حفظ کنیم و در این بازی هم به برتری برسیم.

 

خوردبین:حضور هواداران تراکتور باعث جذابیت میشود/خواهش میکنم ترقه نزنید
شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۹ |
کد خبر : ۵۰۸۸ |
اخبار مدیران

 

وی درباره اینکه بیش از 10 درصد به هواداران تراکتورسازی تعلق گرفته عنوان کرد: قرار شد در بازی فردا 25 درصد هواداران تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند. آنها هم هواداران پرشوری دارند که به جذاب شدن بازی فردا کمک می کنند. این توافقی بود که در جلسه امروز صورت گرفت تا انشاالله ورزشگاه در بازی فردا پر شود.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط تیم حریف خاطرنشان کرد: تراکتورسازی هم تیم خوبی دارد. آنها در باشگاه های آسیا دو برد پشت سر هم به دست آوردند. برای بازی فردا کامیابی نیا و خالقی فر غایبان ما خواهند بود.

وی در خصوص غیبت تیم های تهرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: امسال تهران در آسیا نماینده ای نداشت اما انشاالله از سال آینده پرسپولیس و استقلال به جام باشگاه های آسیا می روند. سال قبل نفت تهران به عنوان نماینده ایران حضور داشت اما امسال نتوانست از مرحله پلی آف صعود کند.

خوردبین در ادامه گفت: مسئول امنیتی یوفا در جلسه امروز حضور داشت و قرار شد در بازی فردا هم حضور داشته باشد. از هواداران پرسپولیس خواهش می کنم که در بازی فردا از ترقه استفاده نکنند چون نماینده ای اف سی و یوفا اینجا حضور دارند و اگر اتفاق بدی بیفتد تبعات زیادی برای پرسپولیس و فوتبال ایران خواهد داشت. از آنها می خواهم فقط به شادی و تشویق تیم خود بپردازند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter