در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری:ما و برانکو برای تمدید علاقه داریم

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:از همه هواداران تشکر می کنم  که به بنده اعتماد کردند و ما را همراهی کردند.

 

علی اکبر طاهری بعد از بازی دیشب پرسپولیس مقابل صبا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما پیش بینی اینکه این بازی را برنده شویم داشتیم. در چند بازی قبل یک مقدار دچار بدشانسی شدیم و با بردی که داشتیم توانستیم جزو سه تیم راس جدول برسیم.انشاالله که بتوانیم در بازی های آینده هم جبران کنیم و دل هوادار را شاد کنیم.

طاهری:ما و برانکو برای تمدید علاقه داریم
شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۹ |
کد خبر : ۵۲۱۴ |
اخبار مدیران

وی درباره اینکه این بازی یک بازی شش امتیازی بود و اگر پرسپولیس این بازی را نمی برد شاید قهرمانی را از دست می داد گفت: بازی حساسی بود. با توجه به نتایجی که تیم های دیگر به دست آورده بودند حساسیت این بازی را بیشتر کرده بود. ولی با این بردی که پیش آمد تیم پرسپولیس در کورس قهرمانی ماند.

طاهری درباره اینکه گفته شده بود طارمی در این بازی به خاطر مسائل انضباطی بازی نمی کند و حاشیه هایی ایجاد شده بود اذعان داشت: نه حاشیه ای در کار نبود و از قبل هم مهدی طارمی دچار مریضی بوده است و حتی من شنیدم که او سرم زده است و حالش بد بوده است. طارمی حاشیه ای نداشته است.

وی درباره اینکه آیا در این هفته قرارداد برانکو را تمدید می کنید تصریح کرد: مراحل قرارداد به طوری است که باید دوطرف با هم صحبت کنند و جلسه گذاشته شود. دو طرف تمایل به این کار دارند اما زمان لازم برای این جلسه پیش نیامده و انشاالله قرارداد برانکو را برای تمدید نهایی خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حضور هواداران زیاد در بازی دیروز که تعداد زیادی نیز از تهران آمده بودند عنوان کرد: پرسپولیس الحمدلله با همین کارهایی که توانسته انجام بدهد و جمع کردن حواشی این تیم را روی ریل درست باشگاه داری بیندازیم و فکر می کنم هوادار و تماشاچی با رغبت بیشتری برای دیدن مسابقات این تیم می آید. فاصله قم تا تهران نسبت به شهرهای دیگر کمتر بود و هواداران بیشتری برای دیدن این مسابقه آمده بودند که جا دارد از همین جا از همه آنها تشکر کنم.آنها سرمایه ما هستند. امیدوارم آنها ما را تنها نگذارند که تا آخر فصل جام را با هم به دست آوریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه هواداران دیروز وی را به شدت با شعار «مدیر بالیاقت» تشویق کردند گفت: این لطف هواداران است. هوادار دارایی و سرمایه باشگاه است و اگر من هم کاری انجام می دهم وظیفه ام است و خدمت به تماشاگران است. من آمدم به این تماشاگران خدمت کنم. اگر آنها از من راضی باشند به این منظور است که من کارم را خوب انجام داده ام. از همه هواداران تشکر می کنم که به بنده اعتماد کردند و ما را همراهی کردند.

وی درباره بدهی 15 میلیاردی باشگاه پرسپولیس گفت: ما با آقای انصاری فر که در زمان ایشان این مشکل پیش آمد تماس ها و جلسه ای داشتیم و صحبت کردیم و دیدگاه ها و خطاهایی که بوده از نظر ما اعلام شد و آنها هم نظرات ما را تایید کردند و نظراتی که قائم مقام انصاری فر که آن موقع این مشکل پیش آمده بود را شنیدیم.در نهایت این موضوع را به مراجع اصلی هدایت کردیم که رسیدگی کنند و منتظر نتایج این پرونده هستیم.

طاهری درباره مشکل مالیاتی بازیکنان اذعان داشت: بعضی از این مشکلات مالی به عهده خود بازیکنان است که به ما اعلام نشده و بقیه مشکلات مالیاتی آنها که بازیکنان خارجی است در حال پیگیری است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter