در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری:رای AFC اصلا منطقی و عادلانه نیست

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: 80هزار تماشاگر به استادیوم  می آید و هیچ اتفاقی نمی افتد و این نشانه امنیت ایران است.

 

علی اکبر طاهری درباره اینکه AFC رای بر این داده است که بازی هایی که با تیم های عربستانی داریم در کشور ثالث برگزار شد اظهار داشت: من به شخصه این موضوع را قبول ندارم. امیدوارم مسوولان فدراسیون فوتبال و همینطور مسوولان دیگر ارگان ها بتواند این موضوع را رسیدگی کنند چرا که کشور ما امنیت کامل را دارد و این بهانه جویی های عربستان اصلا منطقی و عادلانه نیست.

 

طاهری:رای AFC اصلا منطقی و عادلانه نیست
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۸ |
کد خبر : ۵۲۶۶ |
اخبار مدیران

 

همانطور که می بینید بازی های دیگر به خاطر امنیت در ایران برگزار می شود و این نشان دهنده آن است که امنیت کامل در کشور ایران وجود دارد و نباید AFC اجازه اینکه بازی ها در یک کشور ثالث انجام شود را می داد. خودتان می بینید در یک دیدار باشگاهی 80 هزار تماشاگر می آید و هیچ اتفاقی نمی افتد ویا تیم های دیگر که در جام باشگاه های آسیا به ایران آمدند همگی از میزبانی و امنیت ایران تعریف کرده اند. امیدوارم مسوولان فدراسیون بتوانند با رایزنی هایی که انجام می دهند نظر AFC را در این مورد عوض کنند.

وی درباره اینکه آیا مشکل مالیات بازیکنان خارجی مشکلش حل شده یا نه گفت: هیچ مشکلی برای بازیکنان خارجی ما وجود ندارد و همه موضوعات مالیاتی آنها پیگیری شده است. بازیکنان داخلی نیز مالیات شان برعهده خودشان است که اکثرا پرداخت شده و مشکلی برای خروج ندارند. تمامی امکانات اردوی عمان فراهم شده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره سال رو به اتمام نیز بیان داشت: در این سال فرازونشیب های زیادی داشتیم. توانستیم حواشی تیم را کنترل کنیم. باشگاه و تیم را روی یک ریل قرار دهیم به آرامش دست پیدا کنیم. در این بین هواداران بیشترین نقش را داشتند که با صبر و همینطور حمایت آنها به این مهم دست پیدا کردیم. 

وی افزود: هدف ما گرفتن سهمیه آسیاست و همینطور جام قهرمانی که امیدوارم در سال جدید بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم. این که 7 ملی پوش از تیم پرسپولیس انتخاب شده است نیز باعث افتخار تیم پرسپولیس و هواداران است و نشان دهنده آن است که این تیم عملکرد قابل قبولی داشته است. 

طاهری در پایان اذعان داشت: امیدوارم سال خوبی برای تمامی هموطنان عزیز و همینطور هواداران خوب تیم پرسپولیس باشد و بهترین ها را برای آنها از خداوند خواهانم و سالی پربرکت برای همگان آرزومندم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter