در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

عبدی: تمدید قراداد برانکو در هیئت مدیره مطرح نشده که کسی مخالفت کند/ رضایت هواداران از هر چیزی مهم‌تر است

پرسپولیس کلاب : سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: تمدید قرارداد برانکو در  هیئت مدیره مطرح نشده که کسی مخالف آن باشد.

 

حسین عبدی در خصوص اینکه گفته می‌شود در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برخی موافق تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ نیستند، اظهار داشت: مطرح شدن این بحث‌ها اشتباه است چرا که اصلا بحث تمدید قرارداد برانکو در هیئت مدیره مطرح نشده است.

عبدی: تمدید قراداد برانکو در هیئت مدیره مطرح نشده که کسی مخالفت کند/ رضایت هواداران از هر چیزی مهم‌تر است
پنج شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۱ |
کد خبر : ۵۲۷۶ |
اخبار مدیران

وی افزود: اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از هر اتفاقی که به سود باشگاه باشد و مردم را خوشحال کند، به شدت استقبال می‌کنند چرا که صاحبان واقعی پرسپولیس، هواداران هستند.

عبدی با بیان اینکه هر اقدامی در باشگاه پرسپولیس باید در هیئت مدیره مصوب شود، عنوان کرد: به طور کلی می‌گویم که کوچکترین اقدامی در باشگاه پرسپولیس نیاز به مصوبه هیئت مدیره دارد. حتی پرداختی‌ها هم باید این روند را طی کند و اگر غیر از این باشد این ذهنیت به وجود می‌آید که هیئت مدیره کارآیی در باشگاه ندارد. تا الان اقدامات اجرایی در باشگاه با مصوبه هیئت مدیره بوده است.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا هیئت مدیره موافق تمدید قرارداد برانکو است یا نه، خاطرنشان کرد: در اینکه پرسپولیس در این فصل از هر لحاظ پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته شکی نیست. وقتی مردم راضی باشند برای ما جای خوشحالی دارد. پرسپولیس روند خوبی را در پیش گرفته و انتظارمان این است که این روند همچنان ادامه پیدا کند تا در پایان لیگ به نتیجه برسیم. در مورد تمدید قرارداد هم مطمئنا هیئت مدیره در سال 95 جلسات خود را برگزار کرده و به جمع‌بندی‌های لازم خواهد رسید.

عبدی گفت: با توجه به اینکه من در ایام نوروز در ایران نیستم از فرصت استفاده کرده و سال جدید را به اهالی رسانه که واقعا افراد زحمت‌کش این جامعه هستند، هواداران عزیز پرسپولیس که این فصل به بهترین شکل تیم محبوب خود را حمایت کردند و همچنین مردم خوب کشورمان تبریک می‌گویم. برای تیم محبوب پرسپولیس در سال جدید آرزوی قهرمانی و موفقیت‌های روز افزون دارم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter