در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری:باید ۳۶ امتیاز از پرسپولیس کم می شد

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بزودی درباره  برانکو خبرهای خوشی به هواداران می دهیم.

 

علی اکبر طاهری درباره جلسه فردا کمیته استیناف اظهار داشت: بنده با صالحی بصورت تلفنی صحبت کردم و حالا هم امیدوارم با رفع محرومیت هواداران خود بتوانیم اولین دیدارمان در سال جدید را پر شور برگزار کنیم.

طاهری:باید 36 امتیاز از پرسپولیس کم می شد
جمعه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۲ |
کد خبر : ۵۳۶۴ |
اخبار مدیران

وی افزود: ما قبلا هم اعتراض خود را داده بودیم و به آقایان اعلام کردیم که وقتی برگزاری مسابقات با ما نیست چرا باید مسئولیت اتفاقات را بر گردن ما قرار دهند. ما میزبانی هستیم که اختیاری نداریم لذا وقتی اختیار در دست افراد دیگری است چرا باید باشگاه پرسپولیس با جریمه روبرو شود؟بارها گفته ایم و باز هم می گوئیم که آقایان برگزاری مسابقات را به خود ما بسپارند و بعد اگر اتفاقی رخ داد ما را جریمه کنند.

سرپرست پرسپولیس در ادامه بیان داشت: ما برای پیروزی و کسب سه متیاز حساس بازی به میدان می رویم و امیدوارم با پیروزی در بازی با سیاه جامگان شرایط بهتری را در جدول پیدا کنیم.

وی که اخیرا از سفر عمان برگشته است درباره این موضوع که احتمالا سه باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در این کشور میزبان تیم های عربستانی خواهند بود اظهار داشت:البته بنده از قبل با عمان و شرایط آنجا آشنایی داشتم و می دانستم برای تیم ما می تواند بهترین گزینه باشد و به همین دلیل عمان را به اردوی اروپایی ترجیح دادم و اردوی بسیار خوبی هم بود و برای اولین بار بود که باشگاه پرسپولیس چنین اردویی را برپا می کرد. از امکانات آنجا هم بازدید داشتم و قراردادهای همکاری نیز بستیم اما درباره سوال شما بنده یک نظر شخصی دارم و معتقدم که بهتر بود ما به گونه ای دیگر در برابر ادعاهای کشور عربستان عمل می کردیم.

طاهری در توضیح این بحث افزود: عربستانی ها اعلام کردند که حاضرند در کشوری غیر از کشور خودشان میزبان تیم های ایرانی باشند و این یعنی خودشان قبول دارند که این کشور امن نیست لذا ما نباید می پذیرفتیم که در جای دیگری از آنها میزبانی کنیم چون کشور ما امنیت کامل دارد و این موضوع را همه می دانند. بنده معتقدم ما یا باید در کشور خودمان با آنها بازی کنیم و یا اصلا در کشور ثالث با آنها روبرو نشویم چون آنها هستند که قبول دارند عربستان نا امن است و ما نظری مبنی بر نا امنی کشورمان نداریم. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد برانکو و زمان تمدید آن گفت: کارها انجام شده و خیال هواداران از بابت تمدید قرار داد راحت باشد و بزودی خبر خوش تمدید قرارداد را خواهند شنید.

طاهری درباره شکایتهای اخیری که برخی خارجی ها از این باشگاه کرده اند نیز اظهار داشت: حقیقت این است که بعد از آنکه مشکل شکایت دسوزا را حل کردیم و قرار شد باشگاه در چند قسط طلب وی را بپردازند مشکل سپانوویچ ایجاد شد و حالا هم با دو شکایت دیگر طرف هستیم که هر کدام حدودا 400، 500 میلیون تومان بودجه برای حل و فصل می خواهد و همهد اینها در عرض دو، سه ماه اتفاق افتاد و متاسفانه مبالغ سنگینی هم هست. تا امروز 6 شکایت داشته ایم که هرکدام باید 6 امتیاز از تیم کم می کرد و در واقع تا الان باید 36 امتیاز از پرسپولیس کسر می شد. البته نمی خواهیم هواداران خود را نگران کنیم و تلاش مان بر این است که همانطور که تا الان این مسایل را مدیریت کردیم در ادامه نیز مدیریت کنیم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter