در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

شایدمتخلفان هواداران پرسپولیس نبودند/دایی چطور ازخانواده اش شکایت کرد؟

پرسپولیس کلاب : رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت:وقتی باشگاه پرسپولیس  هیچ گونه دخالتی در برگزاری مسابقات، فروش بلیت و کنترل مسابقه ندارد، چرا باید جریمه و محروم شود؟

جعفر کاشانی در رابطه با محرومیت هواداران پرسپولیس اظهار داشت: طاهری در این چند روز هر کاری می توانست انجام داد که محرومیت هواداران پرسپولیس تعلیق شود یا حداقل به هفته ای دیگر منتقل شود چون در این بازی هواداران قصد داشتند یاد و خاطره هادی نوروزی را گرامی دارند. به هر حال این اتفاق نیفتاد اما به نظرم من فوتبال بدون تماشاگر اصلا فوتبال محسوب نمی شود.

 

شایدمتخلفان هواداران پرسپولیس نبودند/دایی چطور ازخانواده اش شکایت کرد؟
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۰ |
کد خبر : ۵۴۰۴ |
اخبار مدیران

وی با انتقاد از کمیته انضباطی عنوان کرد: وقتی باشگاه پرسپولیس هیچ گونه دخالتی در برگزاری مسابقات، فروش بلیت و کنترل مسابقه ندارد، چرا باید جریمه و محروم شود؟ ما فقط برای اجازه زمین یک هزینه هنگفت پرداخت می کنیم و اصلا چیزی از میزبانی متوجه نمی شویم. این فقط یک اسم است که می گویند فلان باشگاه میزبان است وگرنه نه استادیوم برای ماست و نه اینکه کنترل تماشاگران را برعهده داریم.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: اگر روزی رسید که استادیومها در اختیار باشگاهها بود و بلیت فروشی نیز به مدیریت باشگاه میزبان سپرده شده، آن موقع است که رعایت تمامی مسائل اخلاقی برعهده باشگاه خواهد بود. این کار در تمام دنیال انجام می شود و شب گذشته هم دیدیم که در بازی رئال مادرید و بارسلونا هیچ اتفاقی با وجود شکست میزبان رخ نداد. حتی اگر اتفاق بدی هم رخ می داد، مسئولیتش متوجه باشگاه بارسلونا بود چون میزبانی این مسابقه را برعهده داشت.

وی ادامه داد: محرومیت تماشاگران در هیچ کجای دنیا دیده نمی شود چون فوتبال بدون تماشاگر معنایی ندارد. ممکن است یکسری از روی عمد خودشان را به عنوان هوادار پرسپولیس جا بزنند و شیطنت کنند تا پرسپولیس محروم شود. به نظرم باید تجدید نظر کلی در سیستم انضباطی فوتبال ایران انجام شود.

کاشانی در پایان درباره بحث های به وجود آمده میان دایی و طاهری گفت: این کار اصلا درست نیست که برای هر مساله کوچکی به دادگستری مراجعه کنیم. دایی برای پرسپولیس و پرسپولیس برای دایی است، پس هیچ کس از خانواده خود شکایت نمی کند. از دایی بعید بود که چنین کاری را انجام دهد و امیدوارم این سوءتفاهمات هر چه زودتر رفع شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter