در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

گزارش ویژه/ افشارزاده در اندیشه جدایی، طاهری به دنبال هیات مدیره جدید

پرسپولیس کلاب : دو باشگاه بزرگ پایتخت شاید در پایان فصل سرنوشتی  متفاوت داشته باشند.

 

با آنکه لیگ پانزدهم به روزهای پایانی خود نزدیک می شود اما مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هنوز با حکم سرپرستی در راس این باشگاه ها فعالیت می کنند. 

 

گزارش ویژه/ افشارزاده در اندیشه جدایی، طاهری به دنبال هیات مدیره جدید
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۲۰:۱۳ |
کد خبر : ۵۴۷۲ |
اخبار مدیران

بهرام افشارزاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال تهران طی هفته های اخیر هر بار که با سوالی در این باره روبه رو شده سعی داشته است به گونه ای پاسخ بدهد که تعبیر آن نه ماندگاری اش در رأس باشگاه استقلال باشد و نه جدایی. زیرا این مدیر می داند اگر علنا از جدایی خود سخن بگوید شرایط استقلال در این روزهای حساس به تأسی از این موضوع متزلزل خواهد شد. 

بهرام افشارزاده البته در آخرین روزهای سال 94 در گفت وگویی اعلام کرد که از سختی های کار در باشگاه استقلال خسته شده و اگر زمان به عقب برمی گشت هرگز مدیریت این باشگاه را قبول نمی کرد. 

اعضای هیات مدیره استقلال نیز به خوبی می دانند که بهرام افشارزاده تمایلی به ماندگاری در رأس این باشگاه ندارد اما هیچکدام صحبتی درباره این موضوع نداشته اند. 

مسعود معینی عضو هیات مدیره استقلال نیز در پاسخ به سوال کاپ، در این باره بیان داشت: اجازه بدهید فعلا به این مقوله ورود نکنیم. 

... اما حکایت باشگاه پرسپولیس و علی اکبر طاهری سرپرست آن متفاوت است. این مدیر برنامه های بلندمدتی برای مجموعه پرسپولیس دارد و به رغم مشکلاتی که طی ماه های گذشته بر سر راهش بوده است اما انرژیک و با انگیزه به آینده می نگرد و برنامه ای برای جدایی از این باشگاه ندارد. 

طاهری نیز تا این لحظه صحبت روشنی درباره چرایی طولانی شدن سرپرستی اش در این باشگاه نکرده است. اما برنامه های وی با وزارت ورزش و جوانان و شخص محمود گودرزی کاملا مطابقت دارد و براساس یک برنامه مشخص قرار است در پایان لیگ وی با عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و در کنار هیات مدیره ای جدید شامل افرادی اقتصادی و ورزشی اداره باشگاه سرخپوش را برعهده بگیرد. 

رایزنی های طاهری با وزارت ورزش در این زمینه آغاز شده و پس از توافق با برانکو ایوانکوویچ چیدمان هیات مدیره جدید مهم ترین برنامه آنها تلقی می شود. 

گفتنی است؛ محمود گودرزی نیز در آخرین روزهای سال 94 در مصاحبه ای اعلام کرده بود که حکم مدیرعاملی افشارزاده و طاهری آماده است و هر وقت خودشان بخواهند می توانند به وزارت رفته و احکام را تحویل بگیرند. 

بدیهی است که با توجه به این اقدامات پشت پرده باید انتظار ورود مدیرانی جدید به هیات مدیره هر دو باشگاه را در انتهای فصل داشت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter