در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

هدف ما با برانکو قهرمانی آسیاست/قرارداد او نسبت به قبل زیاد نشده است

پرسپولیس کلاب : معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت:قرارداد برانکو  کاملا معقول و منطقی است و نسبت به قرارداد قبلی، اصلا افزایش قسمت نداشته است.

 

محمد ترکاشوند، درباره تمدید قرار برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: صحبت خاصی در این باره وجود ندارد و گفتنی ها گفته شده است. طی جلساتی که با برانکو ایوانکوویچ انجام دادیم؛ توانستیم قرارداد ایشان را دو سال دیگر با باشگاه پرسپولیس تمدید کنیم و انشا... هدف گذاری کردیم در پایان دو سال به قهرمانی آسیا برسیم.

هدف ما با برانکو قهرمانی آسیاست/قرارداد او نسبت به قبل زیاد نشده است
جمعه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۹ |
کد خبر : ۵۵۰۲ |
اخبار مدیران

وی درباره مبلغ قرارداد برانکو و اینکه آیا قرارداد جدید او نسبت به گذشته افزایش داشته است یا خیر، خاطرنشان کرد: قرارداد برانکو کاملا معقول و منطقی است و نسبت به قرارداد قبلی، اصلا افزایش قسمت نداشته است. خود او هم به دلیل علاقه ای که به پرسپولیس و هوادارانش دارد چندان روی مسائل مالی تاکید نکرد.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات به وجود آمده بین علی دایی و پرسپولیس بیان داشت: دایی از اسطوره های باشگاه پرسپولیس و حتی فوتبال ایران و آسیاست. طی تماسی که با او داشتم مقرر شد روز یکشنبه جلسه ای بین ایشان، علی اکبر طاهری و بنده برگزار شود و درباره مشکلات مالی به وجود آمده صحبت کنیم. دقیقا در جریان ریز مشکلات قرارداد دایی نیستم و اجازه بدهید بعد از این جلسه درباره اش صحبت می کنیم.

وی درباره شایعه برکناری آرش نجفی، وکیل باشگاه تصریح کرد: ایشان برکنار نشده اند و به کارشان در باشگاه ادامه می دهند.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پیش از دربی بازیکنان شارژ مالی می شوند یا خیر، اذعان داشت: پرداختی ها تاکنون به خوبی صورت گرفته است. هنوز مشخص نیست که در آن زمان پرداختی داشته باشیم یا خیر اما مطمئن باشید در موعدد مقرر این اتفاق رخ می دهد.

ترکاشوند در پایان درباره اینکه برد دربی پاداش ویژه برای بزایکنان و کادر فنی به همراه خواهد داشت یا خیر، گفت: ما برای هر دیداری که به پیروزی برسیم پاداش می دهیم و یقین بدانید در دربی هم اگر انشا... به پیروزی برسیم پاداش می دهیم. شاید این پاداش، ویژه باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter