در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

کاشانی:تمدید قرارداد برانکو مورد تأیید ماست/پرسپولیس به خودباوری رسید

پرسپولیس کلاب : رئیس باشگاه هیات مدیره پرسپولیس گفت: هرچند بازی دیروز  دلچسب نبود اما نتیجه اش باعث خوشحالی همه پرسپولیسی ها شد.

 

جعفر کاشانی درباره برد پرسپولیس در انزلی اظهار داشت: نتیجه دلچسبی در بازی دیروز رقم خورد. هرچند که بازی چندان خاصی از سوی هر دو تیم شاهد نبودیم. مهم برد بود که باعث خوشحالی پرسپولیسی ها شد و نشان داد بچه ها آرام آرام از آن هیاهویی که اوایل فصل درباره شان به راه افتاده بود که این جوان ها به درد پرسپولیس نمی خورند دور شده اند.

کاشانی:تمدید قرارداد برانکو مورد تأیید ماست/پرسپولیس به خودباوری رسید
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۲ |
کد خبر : ۵۵۴۴ |
اخبار مدیران

 

 وی افزود: این تیم جوان است اما باید حفظ شود. این پرسپولیس انشاالله در آینده به تیمی منسجم و مستحکم تر از این تبدیل خواهد شد. اگر در طول این فصل پنالتی های تیم ما به گل تبدیل می شدند حالا پرسپولیس با شش امتیاز اختلاف در صدر جدول بود. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند تا در نهایت قهرمانی را از آن خودمان کنیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در این باره که بازی در انزلی مقابل ملوان همواره سخت بوده گفت: برای این نسل سخت نه برای نسل گذشته. زمان ما بازی با هیچ تیمی برای پرسپولیس سخت نبود. بازیکنان پرسپولیس باید بدانند که حالا از نظر اخلاقی و فنی تبدیل به نفراتی بزرگ در فوتبال شدند و باید در جامعه الگوی خوبی برای طرفداران شان باشند. خودباوری آنها برای کسب قهرمانی مهمترین دستاورد این روزهای پرسپولیس است.

کاشانی درباره اتفاقات دقایق پایانی بازی و درگیری های داخل و بیرون ورزشگاه خاطرنشان کرد: این قبیل مسائل همیشه بوده است. زمان ما هم بود. یک تیم محلی با ویژگی های منطقه خودش دوست دارد توقعات هواداران خود را برآورده کند. در این قبیل موارد عده ای هم هستند که با سوءاستفاده از موقعیت عقده های درونی شان را بروز می دهند. این درگیری ها در تمام فوتبال دنیا رخ می دهد اما نمی تواند تاثیری در روند موفقیت بچه های پرسپولیس داشته باشد. 

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در این باره که حسین عبدی گفته بودخبر تمدید قرارداد برانکو را از طریق رسانه ها شنیده گفت: من هم آن زمان در باشگاه حضور نداشتم اما نه تنها من و عبدی بلکه همه اعضای هیات مدیره موافق تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ بودیم. 

وی اضافه کرد: طاهری مدیر مصوب اعضای هیات مدیره است. بنابراین تصمیماتی که او می گیرد قطعا همسو و در مسیر اهداف اعضای هیات مدیره است. با این همه باز هم ما در کمیته فنی عملکرد برانکو را بررسی خواهیم کرد تا نقاط ضعف و قوت این مربی مشخص شود. البته همه این کارها تنها به خاطر تیم پرسپولیس است.

کاشانی در پایان تاکید کرد: ما هنوز از شرایط تمدید قرارداد برانکو به طور دقیق اطلاع نداریم و باید در جلسه بعدی هیات مدیره درباره شرایط این قرارداد بحث و بررسی صورت بگیرد. قطعا برانکو توقعاتی برای آینده اش مطرح کرده ما نیز شرایط خودمان را در این باره اعلام خواهیم کرد. اما فقط این را می گویم که نتیجه تمام این کارها تغییری در روند ادامه همکاری با برانکو نخواهد داشت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter