در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری: هدف ما شاد کردن دل هواداران است

پرسپولیس کلاب : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هدف ما این است که بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

علی‌اکبر طاهری در حاشیه تمرین پرسپولیس در خصوص پیروزی 4 بر 2 پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: از اینکه بازیکنان توانستند دل هواداران را شاد کنند بسیار خوشحالم.

وی در مورد اینکه در روز تولدش تیم پرسپولیس به چنین بردی دست یافته، گفت: من بیشتر از همه از این خوشحالم که بازیکنان توانستند دل هواداران را شاد کنند چرا که هدف ما این است.

طاهری: هدف ما شاد کردن دل هواداران است
شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۸ |
کد خبر : ۵۶۷۲ |
اخبار مدیران
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه انتظار چنین بردی را داشته، گفت: طبیعتا ما انتظار داریم هواداران خوشحال شوند و این موضوع یک انتظار نیست بلکه یک چیز قطعی است که به دنبال آن هستیم.

طاهری در مورد اینکه آیا تیم می‌تواند قهرمان شود، تاکید کرد: طبیعتا باید با برنامه پیش برویم اگر بخواهیم مقطعی به مسائل فکر کنیم نمی‌توان کار را پیش برد. باید زیرساخت‌ها درست شود تا اگر به پیروزی هم می‌رسیم آن موفقیت پایدار باشد و نوسانات شدید وجود نداشته باشد تا از قهرمانی دور شویم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا برای بازیکنان پاداشی در نظر خواهد گرفت یا خیر، گفت: چیزهایی را در نظر گرفته‌ایم. سؤال حاشیه‌ای زیاد نپرسید.

طاهری در مورد اینکه آیا مهدی طارمی برای فصل بعد هم در پرسپولیس خواهد ماند یا خیر،‌گفت: جزو برنامه‌های ماست تا تیم را تقویت کنیم و مطمئن باشید این کار را خواهیم کرد.بازیکنان مهم و کلیدی را هم حفظ خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه چقدر احتمال قهرمانی پرسپولیس را می‌دهد، گفت: من همیشه امیدوارم و هم اکنون هم امید دارم تا با حمایت هواداران بتوانیم قهرمانی را تقدیم آنها کنیم. امیدوارم این نتایج ادامه داشته باشد و با حمایت هواداران دلگرم باشیم.

به گزارش فارس، متاسفانه به علت اینکه برخی خبرنگاران سوال هایی با جنبه هواداری و کری‌خوانی داشت به همین دلیل خبرگزاری فارس از انتشار آنها خودداری می‌کند.

در پایان این گفت‌وگو خبرنگاران به علت تولد سرپرست باشگاه پرسپولیس جشن تولدی برای طاهری گرفتند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter