در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوردبین:مسلمان گفت باورم نمی شود رحمتی آن حرف را زده/اشکم از شوق بود

پرسپولیس کلاب : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی هیجان  بازیکنان پرسپولیس را دیدم ناخودآگاه اشک در چشمانم حلقه بست. 

محمود خوردبین درباره اتفاقات رختکن پرسپولیس در دربی و اینکه گفته می شود اشک ریخته است اظهار داشت: وقتی خوشحالی و هیجان بچه ها را دیدم اشک در چشمانم حلقه زد. همیشه وقتی در دربی پیروز می شویم احساساتی می شوم. این از خوشحالی زیاد بود. ضمن اینکه این برد سبب شد ما به صدر جدول برسیم. شما یادتان هست که در روزهای بد پرسپولیس که در جدول اوضاع خوبی نداشتیم با قدرت گفتم ما داریم می آییم و حالا پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است. 

خوردبین:مسلمان گفت باورم نمی شود رحمتی آن حرف را زده/اشکم از شوق بود
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۲۰:۵۸ |
کد خبر : ۵۷۱۶ |
اخبار مدیران

وی درباره درگیری های بین نیمه میان رحمتی و مسلمان بیان داشت: من از مسلمان پرسیدم که چه اتفاقی افتاده او هم گفت وقتی ما شادی معروف مان را انجام دادیم رحمتی به من فحش داد و من هم در اعتراض به این رفتار پاسخ او را دادم. محسن بین دو نیمه گریه کرد و می گفت باورم نمی شود رحمتی آن حرف ها را به من زده باشد. البته بعدا خود رحمتی آمد و همه چیز حل شد.

سرپرست تیم پرسپولیس در ادامه درباره حضور مهدی رحمتی در رختکن پرسپولیس در بین دو نیمه خاطرنشان کرد: من خودم رحمتی را راهنمایی کردم تا وارد رختکن شود البته اول با کریم باقری و دیگر بچه ها جلوی در رختکن صحبت کرده بود. برانکو وقتی دروازه بان استقلال را در رختکن پرسپولیس دید، از اوخواست تا از رختکن ما برود و اگر قصد دارد با مسلمان صحبت کند و کدورت ها را از بین ببرد موضوع را به بعد از مسابقه موکول کند زیرا رختکن تیم بین دو نیمه محل این کار نیست و سرمربی باید از تمام زمان خود استفاده کند.

خوردبین درباره حضورش در مراسم امروز که مهمان ویژه آن سالگادو بود اذعان داشت: از آنجایی که برگزارکننده این جشن داماد بنده بود به آنجا دعوت شدم و به نظرم جشن باشکوهی بود. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter