در مقابل

1396/07/29
نفت تهران

نفت تهران

پرسپولیس تهران

شنبه 29 مهر 1396

آزادی تهران - 16:45

پرسپولیس (2)-نفت تهران(0)

دیدار بین دو تیم پرسپولیس و نفت تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 16:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که سرخپوشان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند. گادوین منشا (73) و علی علیپور (84 - پنالتی) زوج جدید خط حمله پرسپولیس برای این تیم گلزنی کردند.

 • `90+4 پایان بازی ،پرسپولیس با این پیروزی به سومین برد فصل خود مقابل نفت تهران (سوپرجام و لیگ برتر) رسید و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد.
 • `90+3 پرسپولیسی‌ها صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شدند که پاس داخل محوطه جریمه را مدافعان نفت دور کردند.
 • `90+1 پنالتی اعلام شده برای نفت تهران با ضربه محکم بوعذار تنها تیرک دروازه پرسپولیس را به لرزه در آورد و در نهایت یک ضدحمله برای سرخپوشان رقم خورد.
 • `90 دریافت کارت زرد توسط علی علیپور از پرسپولیس
 • `85 پرسپولیس 2 نفت تهران 0: ( دقیقه 85، علی علیپور): دیگر مهاجم سرخپوشان که روی گل اول، پاس منتهی به گل را به ثبت رسانده بود، مامور نواختن پنالتی شد که ضربه اش را برخلاف حرکت فراهانی به تور دروازه نفت چسباند.
 • `83 روی یک ضدحمله علی علیپور توپ خوبی نصیب وحید امیری در مصاف تک به تک با فراهانی کرد که خطای دروازه بان نفت روی این بازیکن با اعلام پنالتی برای سرخپوشان همراه شد.
 • `78 پاس در عمق وحید امیری برای منشا، با مشایعت دو مدافع نفت همراه شد که هواداران اعتقاد به پنالتی داشتند که داور دستور به ادامه بازی داد.
 • `77 ارسال کرنر از سوی بشار رسن روی تیر دوم به شجاع خلیل زاده رسید که ضربه سرضرب این بازیکن با کمترین اختلاف راهی اوت شد.
 • `72 پرسپولیس 1 نفت تهران 0 (دقیقه 72، گادوین منشا): ارسال از سمت راست و تاثیر نصفه و نیمه علیپور در تیر دوم به منشا رسید تا او با ضربه تمام کننده دروازه نفت را باز کند.
 • `63 پرتاب اوت وحید امیری با ضربه سر رو به عقب بنگر پیش از مهاجمان پرسپولیسی نصیب میلاد فراهانی شد.
 • `63 دریافت کارت زرد توسط شجاع خلیل زاده از پرسپولیس
 • `62 دریافت کارت زرد توسط سامان آقازمانی از نفت تهران
 • `56 حرکات فوق العاده بازیکنان پرسپولیس تا پشت محوطه جریمه در نهایت با ارسال ناموفق بشار رسن ناکام ماند تا آنها از ثبت یک گل دیدنی محروم بمانند.
 • `45 شروع نیمه دوم.
 • `45+3 پایان نیمه اول با نتیجه تساوی.
 • `45+2 روی ارسال بلند بیرانوند و پاس به عقب منشا، فرصت خوبی نصیب علی پور شد که شوت این بازیکن با فاصله کم راهی اوت شد.
 • `40 حرکات تکنیکی بازیکنان پرسپولیس و رد و بدل شدن چند پاس در نهایت با ضربه علی علیپور از پشت محوطه جریمه به سادگی در اختیار فراهانی قرار گرفت.
 • `34 دریافت کارت زرد توسط هاشم بیگ زاده از نفت تهران
 • `23 روی ارسال کرنر و رفت و برگشت درون محوطه جریمه توپ خوبی نصیب کمال کامیابی نیا شد که این بازیکن از فاصله شش قدم و تک به تک با فراهانی مقابل او ناکام ماند و ضربه آرامش در اختیار گلر نفت قرار گرفت.
 • `20 حرکت پرسپولیسی ها پشت محوطه جریمه و ارسال پاس عمقی برای منشا با ضربه ناقص این مهاجم و دفع فراهانی همراه شد و در برگشت مدافعان توپ را دور کردند.
 • `9 اینبار ارسال منشا فرصت خوبی را نصیب وحید امیری کرد که تعلل این بازیکن در شش قدم باعث دفع ضربه او توسط مدافع نفت شد.
 • `32 اشتباه از محسن بنگر فرصت خوبی را نصیب علیپور کرد که این بازیکن در حالی که می‌توانست درون محوطه جریمه به سمت دروازه شوت بزند، به قصد ارسال پاس عرضی برای منشا این فرصت را از دست داد.
 • `8 ارسال زمینی مناسب از هاشم بیگ زاده، در آستانه ضربه زنی توسط آل کثیر، توسط شجاع خلیل زاده دفع شد.
 • `5 اولین حرکت جدی سرخپوشان با کسب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه که گادوین منشا آن را به سر مدافع نفت که دیوار دفاعی را تشکیل داده بود کوبید.

زادمهر:طاهری بدون مجوز هیات مدیره اقدامی نکرد/ طارمی گفته می ماند

پرسپولیس کلاب : عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت: قبل از پایان  سال 94 موافقت خود با تمدید برانکو را اعلام کرده بودیم.

محمد زادمهردرباره سفر طولانی مدت خود و اطلاعاتش از آخرین اتفاقات باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز دنیا ، دنیای ارتباطات است و من در آمریکا اتفاقات وقت بیشتری داشتم تا مسایل تیم را از طریق اینترنت مورد بررسی قرار بدهم. خوشبختانه تیم در اوج به سر می برد و این شرایط قابل پیش بینی بود. ما در روزهایی که در بعد نتیجه گیری خوب عمل نمی کردیم می دانستیم که آرامش پرسپولیس از راه می رسد. بچه ها، تماشاگران و از همه مهم تر شخصیت مربی ما در ایجاد این فضا موثر بودند. 

زادمهر:طاهری بدون مجوز هیات مدیره اقدامی نکرد/ طارمی گفته می ماند
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۴ |
کد خبر : ۵۸۹۵ |
اخبار مدیران

وی در ادامه گفت: در روزهایی که پرسپولیس نتیجه نمی گرفت، انتقادات زیادی متوجه کل تیم بود. شرایط بسیار دشوار شده بود. خیلی ها می گفتند این بازیکنان در حد پرسپولیس نیستند. هرجا ما را می دیدند سریع می گفتند این نفرات را برای چه جذب کرده اید، اما الان خوشحالیم که پیش بینی هایمان درست از کار درآمد و باشگاه به اهدافی که داشت رسید. امروز هم تیم ب را که تشکیل داده بودیم در اختیار داریم. ما از بین دو هزار نفر 30 بازیکن انتخاب کردیم تیم ب حلقه ای است بین تیم اول و تیم های دیگر پرسپولیس قرار نیست این تیم در رقابت هایی شرکت کند بلکه خودش تحت عنوان بازی های تدارکاتی و دوستانه مسابقاتی را خواهد داشت. 

زادمهر درباره این موضوع که پس از سفرش به آمریکا تا این لحظه هیات مدیره پرسپولیس جلسه ای نداشت است، بیان داشت: جلسات هیات مدیره پرسپولیس موردی است و قرار نیست همیشه جلسه داشته باشیم. ما بسته به ضرورت موضوعات تشکیل جلسه می دهیم.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره این مساله که تمدید قرارداد برانکو بدون مصوبه هیات مدیره صورت گرفته است گفت: این اتفاق احتیاج به مصوبه هیات مدیره نداشت. ما قبل از پایان سال 94 موافقت خود را اعلام کرده بودیم و قرار بود قرارداد آقای برانکو تمدید شود. حالا هم خوشحالیم که این اتفاق افتاده و ما این سرمربی خوب را در کنار خود خواهیم داشت. 

زادمهر درباره اظهارات اخیر علی اکبر طاهری که گفته است برانکو قول داده تا دو سال آینده پرسپولیس را به جام باشگاه های جهان ببرد، گفت: در هر صورت توقع ما همین است و ما باید نگاه مان 100 باشد تا 90 اتفاق بیفتد. در ورزش قهرمانی هیچوقت نمی توان نتایج را پیش بینی کرد اما هدف گذاری مهم است. باشگاه هدفش را به این صورت طراحی کرده است. 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دربی 82 اذعان داشت: ما برابر استقلال بهترین بازی فصل خود را انجام دادیم. حقیقت این است که فکر نمی کردم 4 گل به استقلال بزنیم اما خوشحالم که بهترین بازی ما در دیدار برابر استقلال به نمایش گذاشته شد.

وی درباره شانس قهرمانی پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه چیز دست خودمان است. نباید بگذاریم کار به اما و اگر بکشد باید با همان اراده ای که تا اینجا آمده ایم به سمت قهرمانی حرکت کنیم. 

زادمهر در پاسخ به این شائبه که سرپرست باشگاه پرسپولیس بدون هماهنگی با اعضای هیات مدیره دست به اقدامات مختلف می زند، تصریح کرد: این مساله صحت ندارد. یکی از نکات مثبت مدیریت آقای طاهری که در واقع ریشه در نگاه مدیریتی اش دارد این است که هیچ کاری را بدون مجوز هیات مدیره انجام نمی دهد. ما قبل از تعطیلات نوروز موافقت خود را با تمدید قرارداد برانکو اعلام کردیم. بنده در همین چند روز هم که به ایران برگشته ام با طاهری درباره موضوعات مختلف تیم صحبت کردم ایشان تلاش زیادی می کند و هیات مدیره نیز از عملکردشان رضایت کامل دارد. 

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره گمانه زنی ها از لیست فصل آینده پرسپولیس اظهار داشت: قطعا آقای برانکو لیست خود را داده است. اما ما نمی خواهیم در این شرایط حساس با پرداختن به لیست برانکو تمرکز مجموعه را بهم بزنیم در حال حاضر باید به سه بازی پیش رو فکر کنیم زیرا اهمیت قهرمانی در لیگ بسیار بالا است. 

وی درباره تمدید قرارداد بازیکنی مثل مهدی طارمی گفت: طارمی با سرپرست باشگاه گفت وگوهایی داشته است که مثبت بوده و خود این بازیکن ابراز تمایل کرده که کارش را در پرسپولیس ادامه دهد. 

زادمهر در پایان درباره درگذشت مهرداد اولادی اذعان داشت: روزی که اولادی به پرسپولیس آمدند بنده در باشگاه مسوولیت داشتم. زمان مدیریت خطیب بود یادم هست این بازیکن را به جای سامبوجوچی به تیم اضافه کردیم و پیشرفت خوبی هم داشت. البته رد همان مقطع از درد کمر رنج می برد اما برای تیم ما مهره ای تاثیر گذرا بود. من نمی خواهم وارد جزئیات اتفاقی که برای او افتاده شوم اما جا دارد به خانواده او تسلیت بگویم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
 • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter