در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

پیام تبریک رییس فدراسیون به باشگاه پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی کسب مقام نایب   قهرمانی لیگ برتر و حضور پرشور هواداران را به سرپرست باشگاه پرسپولیس تبریک گفت.

 

 

 به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در متن این پیام آمده است:

پیام تبریک رییس فدراسیون به باشگاه پرسپولیس
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۳ |
کد خبر : ۶۳۸۴ |
اخبار مدیران

جناب آقای علی اکبر طاهری

مدیریت محترم باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

با سلام و تحیت

کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات لیگ برتر (جام خلیج همیشه فارس) در روز پایانی این مسابقات نشان از تلاش بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر همه ارکان باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس داشته و این خود دلیلی روشن بر تشکر و قدردانی هواداران پرشور این باشگاه در روز پایانی این مسابقات دارد. تیم فوتبال پرسپولیس در روزی در جایگاه نایب قهرمانی مسابقات لیگ برتر قرار گرفت که تب فوتبال و شور و عشق هواداران این رشته پرطرفدار در کشور و در سه استان در نهایت خود بود و نشان از آینده‌ای روشن برای فوتبال کشور بویژه دورنمایی درخشان برای باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در ادامه راه خود در مسابقات فصل آتی و لیگ قهرمانان آسیا دارد.

فدراسیون فوتبال جمهوی اسلامی ایران کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات لیگ برتر (جام خلیج همیشه فارس) را به جنابعالی، اعضای کادر فنی، بازیکنان با انگیزه و خانواده‌های ایشان و هواداران پرشور و بیشمار این باشگاه تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیقات روزافزونتان را در فصل آتی مسابقات لیگ برتر و همچنین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2016 از درگاه باریتعالی مسئلت دارد.

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter