در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

انتقاد طاهری از استقلالی ها نزد وزیر کذب است

پرسپولیس کلاب : مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت:  سه گزینه برای اردوی خارجی مد نظر باشگاه قراردارد.

پندار خمارلو درباره برنامه های باشگاه پرسپولیس برای برپایی اردو اظهار داشت: برای برپایی اردوی تدارکاتی تیم چند گزینه مد نظرمان بود و حالا سه کشور کرواسی، اتریش و اسلوونی مد نظر هستند اما هنوز هیچکدام آنها قطعی نشده است، ضمن آنکه گزینه هلند هم مدنظر بود که منتفی شد.

انتقاد طاهری از استقلالی ها نزد وزیر کذب است
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۲ |
کد خبر : ۶۶۱۶ |
اخبار مدیران

وی در ادامه درباره عقد احتمالی قرارداد با سید جلال حسنی و مهرداد محمدی تا پایان وقت اداری امروز گفت: بازیکنان ملی پوش حق خروج از اردو را ندارند و باید تا فردا صبر کنیم. البته سید جلال با باشگاه به توافقات خوبی رسیده است و قرار است برای عقد قرارداد حاضر شود اما درباره مهرداد محمدی، باشگاه با راه آهنی ها مشغول مذاکره است و مذاکرات همچنان ادامه دارد.
مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره برخی صحبت ها مبنی بر انتقاد علی اکبر طاهری از خریدهای استقلالی ها نزد وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: اولا شان وزیر محترم بالاتر از این است که بخواهیم اینگونه صحبت کنیم.ثانیا طاهری حتی ماهها قبل که بحثی درباره استقلال و افشارزاده پیش آمد اعلام کرد بنده در تقابل با کسی مصاحبه نمی کنم و اگر به آرشیو خودتان مراجعه کنید صحبت های ایشان هست و حالا هم باشگاه پرسپولیس کار خودش را در بحث نقل و انتقالات انجام می دهد . اتفاقا باشگاه استقلال در زمینه جذب بازیکنی که مورد نظر ما بود اقدام کرد اما تا این لحظه ما سراغ بازیکنان مورد نظر آنها نرفته ایم. 
خمارلو در پایان درباره وضعیت محسن بنگر و احتمال جدایی وی از پرسپولیس گفت: در لیستی که اقای برانکو به باشگاه ارائه داده نام این بازیکن دیده نمی شود و از آنجایی که او با باشگاه قرارداد ندارد منعی برای مذاکره با باشگاههایی که خواستار حضورش هستند وجود ندارد.حالا بازهم خود این بازیکن صلاحدیدش را بهتر می داند.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter