در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

توقف مذاکرات تا آمدن برانکو/ خط دفاع و حمله؛ دغدغه اصلی سرمربی کروات

پرسپولیس کلاب : سرمربی پرسپولیس در نشست مهمی که فردا با سرپرست   این باشگاه خواهد داشت، تکلیف چند بازیکن را مشخص خواهد کرد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس تلاش‌های خود برای جذب بازیکن جدید برای تیم‌شان را فعلا متوقف کرده‌اند تا بعد از بازگشت برانکو در این مورد تصمیماتی گرفته شود. برانکو به اتفاق دستیارنش فردا (جمعه) به تهران خواهند آمد و قرار است در اولین فرصت جلسه مهمی بین سرمربی پرسپولیس با سرپرست این باشگاه برگزار شود تا در مورد چند بازیکن تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

توقف مذاکرات تا آمدن برانکو/ خط دفاع و حمله؛ دغدغه اصلی سرمربی کروات
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۵ |
کد خبر : ۶۶۷۵ |
اخبار مدیران

* مسئولان باشگاه پرسپولیس در حالی با وحید امیری و مهرداد محمدی مذاکرات نهایی خود را انجام داد‌ه‌اند که برانکو یکی از این نفرات را برای تیمش می‌خواهد و ترجیح می‌دهد دیگر سهمیه‌های لیگ برتری خود را با جذب بازیکنان دیگری پر کند. امیری گزینه اول برانکو به حساب می‌آید که در تلاش برای رفتن به لیگ قطر است و تا فردا شب از پرسپولیسی‌ها وقت خواسته است.

* برانکو بر جذب شجاع خلیل‌زاده اصرار زیادی دارد و این در شرایطی است که از قرارداد این بازیکن یک نیم فصل دیگر با باشگاه سپاهان باقی مانده است. مسئولان باشگاه پرسپولیس اصرار دارند در خط دفاع محسن بنگر ماندنی شود تا دیگر نیازی به بازیکن جدید نباشد اما برانکو قصد پایین آوردن میانگین سنی خط دفاع تیمش را دارد و به این خاطر موافق حضور همزمان بنگر و سیدجلال در تیمش نیست.

* پرسپولیس بعد از اینکه جری بنسون و احتمالا مهدی طارمی را از دست داد هنوز نتوانسته بازیکنی را به عنوان مهاجم نوک جذب کند و این موضوع یکی از دغدغه‌های اصلی برانکو است. گزینه خارجی برانکو برای این پست ایوان کریستانوویچ کروات است و در کنار او یک مهاجم ایرانی را هم می‌خواهد. کاوه رضایی و آرش افشین گزینه‌های داخلی پرسپولیسی‌ها برای این پست هستند.

* رضا خالقی‌فر، وحید حیدریه و محمد نوری از جمله نفراتی هستند که برانکو فردا در مورد حضور آنها در پرسپولیس تصمیم خواهد گرفت. از این جهت که پرسپولیس فقط می‌تواند 18 بازیکن بزرگسال در لیست خود داشته باشد. در پست هافبک طراح با نظر برانکو از بین رضا خالقی‌فر و محمد نوری که تمایل زیادی به بازگشت به جمع سرخپوشان دارد، یک نفر در لیست نهایی سرخپوشان قرار خواهد گرفت.

* چند بازیکن زیر 23 سال و امید به مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی شده‌اند که در خصوص حضور آنها در پرسپولیس برانکو تصمیم خواهد گرفت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter