در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

قنبرپور:۸۵درصدازخواسته های برانکوبرآورده شده است/نگران قراردادم نیستم

پرسپولیس کلاب: مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در همه   جای دنیا بازیکنان ملی پوش 48 ساعت قبل از بازی به اردوی تیم ملی اضافه می شوند.

مصطفی قنبرپور درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم ما امسال باید در سه جام شرکت کند باشگاه در صدد این بود تا تمام نفرات مدنظر برانکو را جذب کند و تا این لحظه 85 درصد خواسته های سرمربی تیم در زمینه نقل و انتقالات بازیکنان برآورده شده است.

قنبرپور:85درصدازخواسته های برانکوبرآورده شده است/نگران قراردادم نیستم
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۴ |
کد خبر : ۶۷۳۷ |
اخبار مدیران

یکی ، دو بازیکن مدنظر بودند که چون قرارداد داشتند نمی توانستند به پرسپولیس بیایند. حالا نیز با یکی، دو بازیکن شاخص دیگر فهرست تیم را کامل خواهیم کرد.

وی در ادامه درباره نفراتی که احتمال حضورشان در پرسپولیس وجود دارد گفت: نمی توانیم نام ببریم اما ما قطعا به یک بازیکن در پست دفاع میانی و یک مهاجم نوک سرزن نیاز داریم و باشگاه برای عقد قرارداد با این نفرات مذاکراتی را آغاز کرده است.

مربی پرسپولیس درباره این موضوع که گفته می شود در جناح چپ پرسپولیس ترافیک وجود دارد، بیان داشت: من اعتقاد دارم ما باید در هر پست د وبازیکن شاخص داشته باشیم زیرا در طول مسابقات مهمی که پیش رویمان قرار دارد مباحثی چون دو اخطاره شدن، خستگی و ... پیش خواهد آمد لذا اگر دست ما پر نباشد به مشکل خواهیم خورد.

قنبرپور پیرامون جدایی محسن بنگر از پرسپولیس و انتقاداتی که به باشگاه شده است خاطر نشان کرد: نظر شخصی ام این بود که محسن بازیکنی فوق العاده تاثیرگذار است و زحمات زیادی برای تیم کشیده است. جا دارد به نوبه خود از محسن تشکر کنم اما در هر صورت تصمیم گیرنده نهایی سرمربی تیم است و نظر برانکو بر این بود که محسن فوتبالش را در جای دیگری ادامه دهد.

وی درباره صحبت های اخیر مبنی بر چرایی منع حضور ملی پوشان در تمرینات باشگاهی گفت: بنده اطلاعاتی از قوانین داخلی و یا قول و قرارهایی که باشگاه ها با فدراسیون گذاشته اند ندارم اما معتقدم به این موضوع باید از دو منظر نگاه کرد، یک منظر همان نگاه کی روش است که معتقد است بحث ملی اهمیت بیشتری دارد ما نیز آرزومندیم تیم ملی مقتدرانه به جام جهانی برود اما نگاه دوم به باشگاه ها مرتبط می شود. به نظر من باشگاه ها هم نباید متضرر شوند. ما سال گذشته سر همین قضیه ضرر کردیم. تمرینات باشگاهی با تمرینات ملی کاملا متفاوت است و بازیکن باید بتواند با شرایط باشگاه خود نیز هماهنگ شوند ما باید در اوکراین اردویی را برپا کنیم که اگر قرار باشد تیم کاملی را به آنجا نبریم زحمات مان هدر خواهد رفت لذا باید فکری به حال باشگاه ها هم بشود. تا جایی که من می دانم در تمام دنیا بازیکنان ملی 48 ساعت قبل از مسابقه خود دور هم جمع می شوند و برای تیم ملی کشورشان بازی می کنند.

قنبرپور در پایان در پاسخ به این سوال که با وجود آنکه کریم باقری امروز قرارداد خود را تمدید کرد، چرا شما هنوز قرارداد نبسته اید، گفت: اولا خوشحالم که کریم باقری قرارداد خود را تمدید کرده و همچنان کنار تیم است. درباره خودم هم باید بگویم این بحث چندان مهم نیست. همه ما در هر پست و جایگاهی که هستیم باید به خدمت کردن فکر کنیم چون نام پرسپولیس از هر اسمی بزرگ تر است. بنده هم نگران بحث قرارداد خودم نیستم و همانطور که گفتم پرسپولیس از همه ما مهم تر است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter