در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

در جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس چه گذشت؟

پرسپولیس کلاب: اولین نشست هیأت مدیره جدید   پرسپولیس با بررسی وضعیت مالی باشگاه، نقل و انتقالات و تصمیم‌گیری‌هایی در حوزه تیم‌های پایه همراه بود.

  به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه، هیأت مدیره جدید پرسپولیس امروز اولین نشست خود را برگزار کرد.

در جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس چه گذشت؟
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۴ |
کد خبر : ۶۸۴۰ |
اخبار مدیران

در این جلسه ابتدا از تلاش‌های حسین عبدی، عضو پیشین هیأت مدیره تقدیر و تشکر به عمل آمد و پس از آن فرشید گل‌زاده کرمانی عضو جدید هیأت مدیره معارفه شد که اعضاء به وی خوش آمد گفتند و او نیز ابراز امیدواری کرد بتواند عضو موثری برای پرسپولیس بزرگ بوده و در پیشبرد اهداف باشگاه و حل مشکلات کمک کند.

در ادامه این نشست، علی اکبر طاهری از شرایط مالی باشگاه، هزینه‌ها و برنامه‌ها در این حوزه گزارشی را به اعضاء ارائه کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین گزارشی از اقدامات اجرایی صورت گرفته در حوزه‌های مختلف در اختیار هیأت مدیره قرار داد و در کنار آن، آخرین فعل و انفعالات صورت گرفته در بازار نقل و انتقالات و همچنین اقدامات باشگاه در این حوزه و نحوه جذب بازیکنان مورد بررسی قرار گرفت.

پندار خمارلو همچنین خبر از تصمیم‌گیری‌ها در ارتباط با تیم‌های پایه داد. بر این اساس مصوب شد مصطفی قنبرپور به عنوان مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس را در فصل آتی بر عهده داشته باشد و در ادامه جمشید شاه محمدی و منوچهر عبدالله‌نژاد به عنوان مربیان تیم‌های امید و جوانان پرسپولیس انتخاب شدند.

به این ترتیب تیم‌های پایه پرسپولیس که پیش از این مراحل تست‌گیری را پشت سر گذاشته‌اند و امکانات مورد نیاز هم برای فعالیت آنها فراهم شده است، به سرعت آماده‌سازی خود را برای شروع فصل جدید آغاز خواهند کرد.

همچنین در نشست هیأت مدیره مقرر شد، اخبار مربوط به نشست‌های هیأت مدیره از طریق روابط عمومی باشگاه اطلاع رسانی شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter