در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

واکنش باشگاه پرسپولیس به لغو اردوی تیم ملی

پرسپولیس کلاب: باشگاه پرسپولیس از تعامل بین فدراسیون   فوتبال و باشگاهها بعنوان مهمترین ابزار پیشرفت فوتبال ایران یاد کرد.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره لغو اردوی تیم ملی و احتمال برگزاری اردوی سرخپوشان در اوکراین اظهار داشت: در وهله اول باید اعلام کنم که آقای طاهری بعنوان مدیریت باشگاه همواره بر این موضوع تاکید داشته و دارند که برای پیشرفت فوتبال ایران باید بین فدراسیون فوتبال و باشگاهها تعامل باشد و ایشان اخیرا نیز تاکید داشتند که نباید اجازه داد بین تیم ملی و باشگاهها فاصله ایجاد شود لذا ما موکدا اعلام می کنیم که اگر باشگاهها در شرایط خوبی باشند تیم ملی نیز پرقدرت خواهد بود.

واکنش باشگاه پرسپولیس به لغو اردوی تیم ملی
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۰ |
کد خبر : ۶۸۵۰ |
اخبار مدیران

وی افزود: برای همه ما تیم ملی ایران در اولویت قرار دارد و موفقیت این تیم افتخارمان است اما در کنار ان خواستار تعامل با باشگاهها بوده ایم.روز گذشته هم مدیریت باشگاه با آقای تاج رییس فدراسیون فوتبال جلسه ای را برگزار کردند و طرفین بر تعامل بین باشگاه پرسپولیس به عنوان یک باشگاه مردمی با تیم ملی تاکید کردند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره لغو اردوی تیم ملی در ارمنستان نیز بیان داشت: فکر می کنم این اتفاق در راستای همان تعاملی است که بین باشگاهها و تیم ملی باید ایجاد می شد و با این حال بار دیگر تاکید می کنیم که برای همه ما تیم ملی در اولویت قرار دارد.

خمارلو درباره برگزاری اردوی پرسپولیس در اوکراین با توجه به لغو اردوی تیم ملی اظهار داشت: باید بحث برپایی اردو را بار دیگر به جریان بندازیم و احتمال برگزاری آن وجود دارد زیرا حالا می توانیم با تمام نفرات خود و ملی پوشان به این اردو برویم اما هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter