در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

سازمان اقتصادی پرسپولیس تشکیل می شود

پرسپولیس کلاب: عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس  عنوان کرد: باشگاه برای موفقیت و رشدِ پایدار، علاوه بر سازمان موثر ورزشی و فنی، به صورت کاملا جدی به سازمان موثر اقتصادی و تجاری نیازمند است

فرشید گلزاده کرمانی درباره مزیت های باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:در بعد مزیت نخست باشگاه پرسپولیس تنها یک تیم نیست، یک فرهنگ ریشه دار و نامی فراتر از مرزهای جغرافیایی و یک نشان تجاری با بزرگترین و گسترده ترین جمعیتِ هواداریِ هوادار است.

سازمان اقتصادی پرسپولیس تشکیل می شود
جمعه | ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۲ |
کد خبر : ۶۹۱۷ |
اخبار مدیران

  تلاش یک سال گذشته مدیران و مربیان پرسپولیس، ثبات، آرامش و مدیریت حرفه ای را بیش از هر زمان در باشگاه پرسپولیس برقرار نموده و لذا در دوره جدید مدیریتی، بهترین فرصت برای استقرار سازمان اقتصادی جهت دستیابی به درآمدی پایدار و مستمر، در شان و منزلت نام بزرگ پرسپولیس فراهم آمده است.

 

وی ادامه داد: فوتبال از یک تفریح به جریان زندگی تبدیل شده است. این مقوله دیگر در دنیا یک صنعت است، صنعتی که روابط و قواعد آن نسبت به دهه‌های گذشته متفاوت شده است. در رویکرد جدید، نگاه از تیم داریِ صرف، به توسعه یک باشگاه حرفه ای تغییر کرده است. یک باشگاه برای موفقیت و رشدِ پایدار، علاوه بر سازمان موثر ورزشی و فنی، به صورت کاملا جدی به سازمان موثر اقتصادی و تجاری نیازمند است.

عضو هیات مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد:باشگاههایی نظیر رئال،منچستر و بایرن مونیخ سالانه در حدود دو هزار میلیارد تومان درآمد کسب می کنند در حالی که بیشترین بودجه متصور برای بهترین باشگاه های ایرانی فقط چند درصد این مبلغ است.

گلزاده افزود: توجه به دو مزیت ویژه باشگاه پرسپولیس از یک سو، و پتانسیل درآمدزایی باشگاه‌ها از سوی دیگر، بیانگر فرصتی تاریخی در فصل جاری برای پیشگامی پرسپولیس در استقرار سازمان اقتصادی باشگاه مبتنی بر سازوکارهای حرفه ای است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br /> پرسپولیس سرخ<br /><br />سلام هستی دوست عزیز

    جمعه 04 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
  • <br /> پرسپولیس سرخ<br /><br />سلام هستی دوست عزیز

    جمعه 04 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter