در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کاشانی: طارمی با پیراهن پرسپولیس هویت پیدا کرده/ این پیراهن ارزش دارد

رییس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: طارمی هنوز نمی داند   با پوشیدن پیراهن پرسپولیس طارمی شده وگرنه الان کسی او را نمی شناخت.

جعفر کاشانی درباره ادامه دل نگرانی های برخی از طرفداران سرشناس پرسپولیس یا برخی از پیشکسوتان این باشگاه برای ماندن و نماندن طارمی و رضاییان در این تیم اظهار داشت: متأسفانه برخی بازیکنانی که به پرسپولیس می آیند نمی دانند که بودن در این باشگاه شأن و منزلتی به آنها می دهد و به خاطر نام پرسپولیس است که ره صد ساله را یک شبه می پیمایند.

کاشانی: طارمی با پیراهن پرسپولیس هویت پیدا کرده/ این پیراهن ارزش دارد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۰۷ - ۱۴:۴۴ |
کد خبر : ۶۹۷۰ |
اخبار مدیران

همه بازیکنان آرزو دارند که در این تیم بازی کنند و هرگز این باشگاه نباید طوری رفتار کند که بازیکن جلوتر از آن قرار گیرد.

وی ادامه داد: به اعتقاد من هر بازیکنی که می خواهد وارد باشگاه پرسپولیس شود باید کنکور بدهد. این را درباره استقلال هم می گویم. هر کسی وارد یکی از این دو باشگاه ها می شود هویت پیدا می کند. هویتی که از تاریخ این باشگاه نشأت گرفته شده است. بازیکنانی در این تیم بازی می کردند که هم از نظر اعتبار فنی در مرتبه بالایی بودند و هم از اعتبار اجتماعی بالایی بهره می بردند. پرسپولیس بخشی از تاریخ این مملکت است.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: این بچه ها باید بدانند که جایگاه شان کجاست. یادم می آید همین طارمی گفته بود که بزرگ تیم پرسپولیس است. باید به این بازیکنان گفت که 30 میلیون هوادار پرسپولیس به خاطر بازی های این فصل طرفدار این تیم نشده اند و بیش از نیم قرن از تأسیس این باشگاه و افتخار آفرینی بازیکنان آن می گذرد. طارمی اصلا نمی داند پیراهن چه کسی را در این تیم برتن داشته است.

کاشانی گفت: امیدوارم روزی فرا برسد که باشگاه پرسپولیس به معنای واقعی باشگاه باشد تا با گشودن در تالار افتخاراتش رو به این بازیکنان به آنها بفهماند که چه سابقه ای در این باشگاه وجود دارد و چه افرادی برای رسیدن پرسپولیس به جایگاه کنونی اش زحمت کشیده اند. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter