در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

عابدینی

قرار نیست مدیرعامل پرسپولیس شوم

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه قرار نیست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شود، گفت: اتفاقا الان شرایط پرسپولیس باثبات است و علی اکبر طاهری باید به کارش ادامه بدهد.
قرار نیست مدیرعامل پرسپولیس شوم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۱ |
کد خبر : ۸۹۱۵ |
اخبار مدیران

پرسپولیس کلاب: امیر عابدینی درباره اینکه گفته می‌شود روابط خوبی با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دارد و قرار است به جای علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شود، گفت: رابطه سلطانی فر با هیچکس بد نیست. اینکه رابطه وزیر با کسی خوب باشد هم به این معنا نیست که به او پست بدهد.

 

وی افزود: سلطانی فر آدم باهوشی است که مدیریت را خوب بلد است. او هرجا بوده، موفق کار کرده است و تصمیماتش درست و کارشناسی است.

 

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال یادآور شد: تصمیمات سلطانی فر بر اساس شرایط است نه دوستی و آشنایی. وقتی وزیر می بیند پرسپولیس در حال حاضر ثبات دارد و علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه کارش را به خوبی انجام می‌دهد، او را حفظ می‌کند. چرا نباید طاهری در پرسپولیس حفظ شود؟

 

عابدینی تاکید کرد: اتفاقا پیش از اینکه آقای سلطانی فر به وزارت ورزش بیاید، طاهری به من می‌گفت که خسته شده‌ام و می‌خواهم از پرسپولیس بروم ولی به او گفتم حیف است الان بروی.او باید بماند و کارش را انجام بدهد.

 

وی در پایان تاکید مجدد بر اینکه با او برای مدیرعاملی پرسپولیس صحبت نشده و چنین چیزی را نشنیده است، گفت: نگرانی من بیشتر مربوط به مدیریت دولتی پرسپولیس و استقلال است که این ضربه می‌زند. روش کار باید طوری باشد که دست مدیران باز باشد و اختیار داشته باشند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter