در مقابل

1396/07/04
الهلال عربستان

الهلال عربستان

پرسپولیس تهران

سه شنبه 04 مهر 1396

ابوظبی

عابدینی

قرار نیست مدیرعامل پرسپولیس شوم

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه قرار نیست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شود، گفت: اتفاقا الان شرایط پرسپولیس باثبات است و علی اکبر طاهری باید به کارش ادامه بدهد.
قرار نیست مدیرعامل پرسپولیس شوم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۱ |
کد خبر : ۸۹۱۵ |
اخبار مدیران

پرسپولیس کلاب: امیر عابدینی درباره اینکه گفته می‌شود روابط خوبی با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دارد و قرار است به جای علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شود، گفت: رابطه سلطانی فر با هیچکس بد نیست. اینکه رابطه وزیر با کسی خوب باشد هم به این معنا نیست که به او پست بدهد.

 

وی افزود: سلطانی فر آدم باهوشی است که مدیریت را خوب بلد است. او هرجا بوده، موفق کار کرده است و تصمیماتش درست و کارشناسی است.

 

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال یادآور شد: تصمیمات سلطانی فر بر اساس شرایط است نه دوستی و آشنایی. وقتی وزیر می بیند پرسپولیس در حال حاضر ثبات دارد و علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه کارش را به خوبی انجام می‌دهد، او را حفظ می‌کند. چرا نباید طاهری در پرسپولیس حفظ شود؟

 

عابدینی تاکید کرد: اتفاقا پیش از اینکه آقای سلطانی فر به وزارت ورزش بیاید، طاهری به من می‌گفت که خسته شده‌ام و می‌خواهم از پرسپولیس بروم ولی به او گفتم حیف است الان بروی.او باید بماند و کارش را انجام بدهد.

 

وی در پایان تاکید مجدد بر اینکه با او برای مدیرعاملی پرسپولیس صحبت نشده و چنین چیزی را نشنیده است، گفت: نگرانی من بیشتر مربوط به مدیریت دولتی پرسپولیس و استقلال است که این ضربه می‌زند. روش کار باید طوری باشد که دست مدیران باز باشد و اختیار داشته باشند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter