در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

جلسه هیئت مدیره پرسپولیس

زادمهر: هر بازیکنی که قرار است از پرسپولیس برود باید برانکو تایید کند

عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت:کاشانی همه فکر و ذکرش این است که پرسپولیس باشگاه شود.
زادمهر: هر بازیکنی که قرار است از پرسپولیس برود باید برانکو تایید کند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۳ |
کد خبر : ۹۱۸۶ |
اخبار مدیران

پرسپولیس کلاب: دکتر محمد رضازادمهردرباره نشست روز گذشته هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت:نشست دیروز محورهای مختلفی داشت که درباره آنها بحث کردیم اما درباره موضوع مطالبات خارجی ها و همچنین بحث مانوئل ژوزه و جریمه 50 هزار فرانکی باشگاه مقرر شد که کارها را بخش حقوقی دنبال کند.

 

وی درباره اینکه چند بازیکن کلیدی پرسپولیس قصد جدایی دارند گفت:در ابتدا باید خوشحال باشیم که همه مهره های ما را تیم های دیگر می خواهند اما درباره بازیکنان هیچ اتفاقی بدون نظر برانکو رخ نمی دهد.هر بازیکنی که قرار باشد از پرسپولیس برود باید برانکو آن را تایید کند.

 

زادمهر اضافه کرد:فعلا قرار نیست بازیکنی از پرسپولیس جدا شود تا در روزهای آینده باشگاه بتواند نظر نهایی سرمربی تیم را بگیرد.ما منابع مالی برای خریدهای نیم فصل را مهیا خواهیم کرد و این بحث هم که شاید یکی دو بازیکن با نظر سرمربی تیم جدا شوند مطرح است.

 

وی در پایان درباره صحبت های اخیر مهدی طارمی در پاسخ به انتقادات جعفر کاشانی گفت:آقای کاشانی همه فکر و ذکرش این است که پرسپولیس باشگاه شود.او سلامتی خودش را در این راه گذاشته است.باشگاه پرسپولیس بسیاری از اقدامات را مدیون کاشانی است.هر حرفی که وی می زند از سر دلسوزی و پدرانه است.من فکر می کنم مهدی طارمی منظور کاشانی را متوجه نشده بود.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter