در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خمارلو

هدایتی نقشی در نقل و انتقالات باشگاه ندارد

فصل نقل و انتقالات بار دیگر آغاز شده و اخبار مختلف از آن منتشر می شود.
هدایتی نقشی در نقل و انتقالات باشگاه ندارد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۵ |
کد خبر : ۹۵۲۸ |
اخبار مدیران

پرسپولیس کلاب : حسین هدایتی، فرد متمولی است که سابقه حضور و کمک‌های مالی به پرسپولیس را دارد و تمام تلاشش را می‌کند تا در جذب ستاره‌ها ردپایی از خودش بر جای بگذارد و هرازگاهی از طریق نزدیکانش خبر مذاکره و توافق نهایی با بازیکنان را در اختیار هواداران قرار می‌دهد.

 

همین چند روز پیش بود که یکی از دوستان وی در اینستاگرام نوشت: «کارهای زیادی انجام داده‌ایم. هر بازیکنی را که خواستیم جذب کردیم و دیگر همه چیز را در اختیار باشگاه قرار می‌دهیم تا آنها اسامی بازیکنان را اعلام کنند. فقط اینکه خیال هواداران راحت باشد.»

 

 پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی پرسپولیس، با تکذیب هرگونه کمک از جانب هدایتی به تماشاگران امروز می‌گوید: «هر خبری که بشود، ما خودمان از طریق سایت باشگاه آن را رسانه‌ای خواهیم کرد.»

او این را گفت و ادامه داد: «هدایتی اصلاً قراردادی با باشگاه ندارد که بخواهد کارهای این‌چنینی انجام بدهد. ما یک قرارداد با شرکتی تبلیغاتی داریم که شرکت استیل‌آذین هم زیر نظر آنها است. کل فضای تبلیغاتی ما را این شرکت انجام می‌دهد. ایشان نقشی در نقل و انتقالات باشگاه ندارند. ما نمی‌دانیم که ایشان خارج از چارچوب باشگاه و به صورت شخصی چه کارهایی انجام می‌دهد، اما آنچه که برای ما مشخص است این است که هزینه‌های ما را آن شرکت تبلیغاتی می‌دهد و ما با آنها طرف هستیم.»

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter