در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کلانی

آمده بودیم به پرسپولیس کمک کنیم اما.../از این رفتارها ناراحتم!

عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: آمده بودیم کمک کنیم اما باید این رفتارها را ببینیم.
آمده بودیم به پرسپولیس کمک کنیم اما.../از این رفتارها ناراحتم!
دوشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۷ |
کد خبر : ۹۷۴۸ |
اخبار مدیران

پرسپولیبس کلاب : حسین کلانی درباره بحث مالیاتی باشگاه پرسپولیس و این موضوع که وی نیز به دلیل حضورش در هیات مدیره دانشگاه این باشگاه با تهدید کسر از حساب شخصی اش روبه رو شده اظهار داشت: البته آقای جعفر کاشانی بهتر از همه مسایل را می دانند بنده می توانم بگویم موضوع به زمانی برمی گردد که به عضویت هیات مدیره دانشگاه پرسپولیس درآمدم. پس از مدتی که  حدودا دو سال از آن می گذرد دیگر فعالیتی در دانشگاه پرسپولیس نداشته  و کناره گیری کردم. افراد  جدیدی به آنجا رفتند و کار را دنبال کردند. حالا بحث بر سر این است که اعضای هیات مدیره دانشگاه پرسپولیس در آن مقطع مالیات خود را پرداخت نکرده اند. متاسفانه مبلغی نیز از حساب دکتر محمد زادمهر برداشت شده است که به نظر درست نیست.

 

وی افزود: من اطلاعی ندارم که قرار است از حسابم در روزهای آینده برداشتی شود یا نه البته حسابی هم به آن صورت ندارم اما این داستان حکایت آش نخورده و دهان سوخته است. ما آمدیم برای پرسپولیس و دانشگاه پرسپولیس کاری انجام دهیم اما این اتفاقات افتاد.

 

وی اضافه کرد: بنده به وزارت دارایی حق می دهم. به هرحال آنها حسابرسی هایی انجام داده اند و سود و زیان مشخص شده است اما بحث این است که وقتی ما برای کمک به باشگاه پا پیش  گذاشتیم و بحث مالی و دریافتی نداشتیم چرا باید این اتفاقات بیفتد. البته امروز بحث مالیات کل باشگاه نیز مطرح است.

 

کلانی در پاسخ به این سوال که نگران توقیف اموالش نیست بیان داشت: همه ما هرچه که به دست آوردیم از این مملکت بوده است. یک زمانی هست که به شما می گویند جان و مالت را برای سربلندی ایران تقدیم کن ما نیز هم جان و هم مال مان را می دهیم اما برخی رفتارها توهین آمیز است و آدم علاوه بر توهین احساس می کند تبعیض هایی هم صورت گرفته است ما بدون چشمداشت مالی برای کمک به باشگاه خودمان پذیرفتیم در آنجا مشغول شویم حالا این مباحث برای مان چراهایی را به همراه داشته است. خود من پاسخ این چراها را نمی دانم و این مساله ناراحتم می کند. وقتی شما روی احساس و عشق تان جلو می روید هضم این مسایل دشوار است.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا خودروی شخصی اش نیز توقیف شده است گفت: بنده خوشبختانه خودرو شخصی ندارم که توقیف شود.

 

کلانی در پایان گفت:آخرین اطلاعاتی که من دارم وکلای باشگاه در حال گفت وگو هستند و آنها هر تصمیمی بگیرند بنده نیز تابع نظر دوستان خواهم بود. فقط متاسفم دانشگاهی که می توانست پیشرفت کند و به پیشرفت پرسپولیس کمک نماید مسیر حرکتش ناهموار شد.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter