در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مانوئل ژوزه

بخش عمده بدهی ژوزه تامین شد

باشگاه پرسپولیس توانست بخش عمده ای از مبلغ بدهی به سرمربی اسبق پرتغالی خود را تامین کند.
بخش عمده بدهی ژوزه تامین شد
شنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۹:۳۷ |
کد خبر : ۱۰۸۳۲ |
اخبار مربیان

پرسپولیس کلاب:باشگاه پرسپولیس بخش عمده ای از طلب یک میلیون و سیصد هزار یورویی مانوئل ژوزه را  تامین کرده و به زودی با وی تسویه حساب خواهد کرد.

دادگاه CAS چند روز پیش حکم مانوئل ژوزه را هم صادر کرد و باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و سیصد هزار یورو محکوم شد. حکم ژوزه در حالی صادر شده که روز قبل این باشگاه طلب ۳۸۰ هزار یورویی دستیاران این مربی پرتغالی را به آنها پرداخت کرده بود.

امروز اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه کل مبلغ بدهی ژوزه تامین شده و در این باره یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس به سایت برنامه نود گفت: همه طلب یک میلیون و سیصد هزار یورویی ژوزه تامین نشده اما بخش عمده ای از آن را مدیریت باشگاه پرسپولیس و هیئت مدیره با تلاشی که داشتند تهیه کرده اند. باقی مانده بدهی هم انشاءالله تامین خواهد شد و جای نگرانی نیست.

در حالی که عنوان شد این مبلغ با دریافتی از اسپانسر جدید پرسپولیس تهیه شده اما اخبار دریافتی ما حاکی از آن است که بخشی از مبلغ از اسپانسر و بخش دیگر از سایر منابع تهیه شده است.

با شرایط موجود بخش زیادی از نگرانی هواداران پرسپولیس برطرف شده و تامین بخش عمده بدهی خبر خوبی است و به زودی پس از هماهنگی با وکیل ژوزه برای پرداخت مطالبات این مربی پرتغالی اقدام خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter