در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

برانکو:ذوب آهن بدون فرصت دو گل زد

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بدون داشتن  فرصت های زیاد ذوب آهن توانست دو گل به ما بزند. 

 

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از مسابقه تیمش مقابل ذوب آهن اظهار داشت: ابتدا به خاطر اینکه روز گذشته نتوانستم در نشست خبری حاضر شوم عذرخواهی کنم. تماشاگرانی که در استادیوم بودند و آنهایی که در منزل بودند شاهد بازی زیبایی بودند.

برانکو:ذوب آهن بدون فرصت دو گل زد
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۴ |
کد خبر : ۴۵۷۰ |
اخبار مربیان

وی ادامه داد: ما خودمان را مقصر می دانیم به خاطر نتیجه ای که گرفتیم زیرا پنالتی را از دست دادیم. قانون فوتبال این است اگر از موقعیت ها استفاده نکنی این اتفاقات می افتد. واقعا هر دو تیم نشان دادند که چرا در بالای جدول قرار دارند. بهترین نتیجه ای که ممکن بود اتفاق افتاد. چیزی که من در بازیکنانم دیدم این بود که انگیزه و اراده بالای خود را نشان دادند. این نشان دهنده فرصتی است که ما داریم. زیرا هنوز بازی های زیادی باقی مانده و در کنار هواداران پرشورمان می توانیم امیدوار باشیم که بهترین بازی ها را تا پایان فصل انجام دهیم. از هواداران تشکر می کنم به خاطر حمایت شان.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: ترکیبی که امروز چیدیم را مجبور بودیم انجام دهیم. لوکا ماریچ به دلیل گرفتگی عضلات غایب بود. سانتری که روی دروازه ما شد بسیار عالی بود و عملا می توانم بگویم بدون داشتن فرصت های زیاد ذوب آهن توانست دو گل به ما بزند. 

برانکو تاکید کرد: تاجایی که می دانم تمام فرصت های نیمه اول برای ما بود. ما در تمرینات و تعطیلاتی که گذراندیم با بازیکنان صحبت کردیم و اتفاقی به روزهای خوب نرسیدیم. ذوب آهن سال گذشته قهرمان جام حذفی شده و امسال هم به فینال راه پیدا کرده و تمام اینها اتفاقی نمی تواند باشد. آنها از کیفیت بالایی برخوردارند. طبیعی است که هر دو تیم تمام تلاش شان را به کار بستند که موفق شوند. در این بازی زیباترین چیزی که در فوتبال می توان ارائه داد را ارائه کردند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • تعویضای تدافعی قایق اخرت تیم رو ترکوند مستر خوش تیپ

    یکشنبه 18 بهمن 1394 - حدود 2 سال قبل
  • تعویضای تدافعی قایق اخرت تیم رو ترکوند مستر خوش تیپ

    یکشنبه 18 بهمن 1394 - حدود 2 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter