در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

گل محمدی:بازیکنان تحت تاثیرنام بزرگ پرسپولیس بودند/دست و پابسته نبودیم

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازیکنان تحت تاثیر  نام بزرگ حریف قرار گرفتند.

 

یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از مسابقه تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم. بعد از 15 دقیقه توانستیم فشار بیاوریم اما بازیکنان تحت تاثیر نام بزرگ حریف قرار گرفتند.

گل محمدی:بازیکنان تحت تاثیرنام بزرگ پرسپولیس بودند/دست و پابسته نبودیم
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۶ |
کد خبر : ۴۵۷۴ |
اخبار مربیان

وی ادامه داد: پاس کاری هایی که همیشه انجام می دادیم را نتوانستیم انجام دهیم. موقعیت های زیادی از دست دادیم. اشتباهات زیادی مدافعان ما داشتند. ما نباید چنین گل هایی می خوردیم. نیمه دوم بازی بسکتبالی شده بود و توپ روی دروازه ها جریان داشت. یک پنالتی به حریف دادیم. شروع بازی ما همین پنالتی بود که گل نشد.

سرمربی ذوب آهن گفت: در هر صورت بچه ها در نیمه دوم بهتر کار کردند. توپ را بیشتر در جریان قرار دادند. موقعیت های خوبی به دست آوردیم. بازی زیبایی بود. تماشاگرپسند بود البته احتمالا نتیجه تساوی به درد هیچ کدام از دو تیم نمی خورد. اما تبریک می گویم به هر دو تیم که بازیکنانش تلاش زیادی کردند و بازی خوبی را نظاره کردیم.

وی درباره شانس قهرمانی تیمش در این بازی اظهار داشت: دوست ندارم درباره قهرمانی صحبت کنم تا فشار روانی به بازیکنان مان وارد شود. هفته های آخر میتوان درباره قهرمانی فکر کرد. چیزی که برای من اهمیت دارد کیفیت بهتر بازیکنانم است. این چیزی است که مدنظر ما قرار دارد. اینکه قهرمان می شویم یا نمی شویم هفته آخر می توان صحبت کرد. قهرمانی در نیم فصل سخت شده است. همه تیم ها در نیم فصل بازیکنان خوبی جذب کرده اند و قوی شده اند. قابل پیش بینی نیست که کدام تیم ها قهرمان می شوند. با عزم و اراده قوی باید بازی ها را پشت سر بگذاریم. 

سرمربی ذوب آهن درباره اظهارات برانکو مبنی بر اینکه ذوب آهن موقعیت های زیادی نداشت گفت: ما حریف دست و پا بسته ای نبودیم. توانستیم موقعیت های زیادی روی دروازه حریف داشته باشیم. 

گل محمدی درباره زوج کاوه رضایی و حسن زاده اذعان داشت: از بازی کردن این دو کنار یکدیگر راضی بودیم هرچند کمی ریسک به حساب می آمد و امکان داشت تیم حریف این گونه به گل برسد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter