در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:چرا همه ازدایی سوال می کنند؟ پیشکسوتی غیراز پروین ودایی نداریم!

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم پرسپولیس گفت: شما چرا فقط از علی دایی   می پرسید و این چند روزه سوال خبرنگاران شده است علی دایی؟ 

 

 

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه پیاده روی امروز در مجموعه انقلاب اظهار داشت: این برنامه یک برنامه تفریحی و ورزشی برای بالا بردن روحیه بازیکنان گذاشتیم. امیدوارم بازیکنان همیشه در شرایط ایده آل باشند.

برانکو:چرا همه ازدایی سوال می کنند؟ پیشکسوتی غیراز پروین ودایی نداریم!
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۵ |
کد خبر : ۴۹۹۵ |
اخبار مربیان

وی درباره وضعیت تیم پرسپولیس اذعان داشت: همان طور که می دانید میانگین گل زده ما در هر بازی خوب بوده و خدا را شکر ما نباختیم. هدف مان در این فصل پیروزی و خوشحالی هواداران است و فقط برای برد به زمین می رویم. 

وی درباره بازی های پیش رو گفت: بازی سختی برابر تراکتورسازی داریم که این تیم در جام باشگاه های آسیا یک تیم پرقدرت را در خانه شکست سنگینی داد و از روحیه خوبی برخوردار است اما ما هدفی داریم که باید به آن دست پیدا کنیم و فقط برای شکست تیم تراکتورسازی به میدان می رویم. 

برانکو درباره صحبت های علی دایی نیز گفت: شما چرا فقط از علی دایی می پرسید و این چند روزه سوال خبرنگاران شده است علی دایی؟ این آقا اسطوره ایران است، آقای گل جهان است اما درمورد افراد دیگر نیز سوال کنید. چرا شما از علی پروین نمی پرسید. ما در این تیم بزرگ پیشکسوتان بزرگی داریم که علی دایی، علی پروین 2 نفر از آنها هستند. 

برانکو درپایان گفت: امیدوارم هواداران مانند بازی های قبل ما را تنها نگذارند و با تشویق های پرشورشان ما را همراهی کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter