در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

برانکو:نمیدانم منظوردایی کدام بازیکنان است/طارمی۲فصل دیگردرایران بماند

پرسپولیس کلاب : سرمربی پرسپولیس گفت: می خواستیم نوع دیگری از سایر  تیمها بازی کنیم تا از اصل غافلگیری استفاده کنیم.

 

برانکو ایوانکوویچ در گفت و گو با برنامه ورزش و مردم درباره اینکه در هتل المپیک زندگی می کند، اظهار داشت:  برای ما خانه پیدا کردن خیلی ساده نیست چون چند نفر هستیم و می خواهیم همه ما یک جا باشیم. از طرفی هم نزدیک به محل تمرین باشیم. اینجا هر چیزی که نیاز داریم و نزدیک به محل تمرین هستیم.

برانکو:نمیدانم منظوردایی کدام بازیکنان است/طارمی2فصل دیگردرایران بماند
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۸ |
کد خبر : ۵۰۷۰ |
اخبار مربیان

وی درباره تغییر سیستمش عنوان کرد: قبل از هر چیز بگویم که نوعی بازی می کنیم که جوابگوی بازیکنان ماست. فوتبال در حال تکامل است و این هم می تواند یک دلیل باشد. می خواستیم نوع دیگری از سایر تیمها بازی کنیم تا از اصل غافلگیری استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره حاشیه سازی های اخیر و بحث دوپینگ تصریح کرد: پرسپولیس به هر حال بزرگترین باشگاه آسیا است و بیش از 30 میلیون هوادار دارد. طبیعی است که همه علاقه دارند که در حاشیه پرسپولیس چه اتفاقی می افتد. بعضی ها هم که می بینند، چیزی نیست که خوراک رسانه ها کنند، شروع به زدن حرف هایی می کنند که ما به هدفی که پیش رو داریم، نرسیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اعتصاب بازیکنان این تیم اذعان داشت: این یک سوءتفاهم بود که من مایل نیستم دیگر به آن بپردازم. خود بازیکنان نیز رفتند و با طاهری موضوع را حل کردند. طبیعی است که هر مشکلی پیش می آید باید از طریق باشگاه با گفتمان حا شود. من مطمئنم که طاهری تمام تلاشش را می کند تا باشگاه پیشرفتش را ادامه دهد و بازیکنان راضی باشند. یک نمونه همین گرفتن استادیوم شهید کاظمی است و برای ثبات مالی باشگاه تلاش می کنند.

برانکو درباره اینکه طارمی دچار حاشیه های زیادی شده است، گفت: اینها همه بازیکنان جوان هستند و حداکثر یکی، 2 سال است که در پرسپولیس هستند. پرسپولیس تیم بزرگی است و اینکه این بازیکنان جوان در فاز هویت سازی خودشان و پیدا کردن خودشان در پرسپولیس هستند. قطعا رفتار و مراوده با اصحاب رسانه باید هم تراز با بزرگی پرسپولیس باشد. ما در کنار ورزش، پرورش نیز با بازیکنان کار می کنیم. طبیعی است که بعضا اینطور مسائل پیش می آید اما آنطور بزرگ نیست.

وی در پاسخ به این سوال که موافق ترانسفر طارمی به کشورهای خارجی است، افزود: بدون شک مهدی طارمی کیفیت خیلی بالایی دارد. دلیل و مدرکش هم این نیست که با اختلاف آقای گل ایران است. طبیعی است که بازیکن با این کیفیت در کشورهای اطراف و کشورهای اروپایی تقاضای زیادی خواهد داشت اما من فکر می کنم بهترین کار برای او این است که یکی، 2 سال دیگر در ایران بماند و با یک کار فشرده به طور کامل خودش را با حضور در تیم ملی نشان دهد و به یک تیم درست و حسابی برود.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به شایعه مذاکراتش با کشورهای عربی گفت: من واقعا نمی دانم این اطلاعات از کجا آمده است. من نه در حال حاضر بلکه از یکی، 2 سال قبل از تمام کشورهای خلیج فارس پیشنهاد داشتم . الان نیز از کشورهای آفریقایی پیشنهاد دارم اما برنامه ای برای صحبت با آنها ندارم. من تا پایان فصل قرارداد دارم اما از نظر قانونی حق امضای قرارداد با تیمهای دیگر را دارم. به هر حال می خواهم کارم را به نحو احسن انجام دهم.

وی درباره احتمال تمدید قراردادش با پرسپولیس اضافه کرد: ما برای فصل بعد شروع به مذاکره با باشگاه کردیم اما درباره جزییات هنوز حرف نزدیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که چه شرطی برای ادامه کار در پرسپولیس دارد، اظهار داشت: من شرط خاصی ندارم و اینجا احساس خوبی دارم. از کارم لذت می برم چون تیمی که خیلی پتانسیل بالایی دارد را تشکیل دادیم. باید از این بهتر شود و چشم اندازی خوبی داریم که نه تنها در ایران بلکه در سطح آسیا حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

وی درباره اینکه پرویز مظلومی اعلام کرده داوری به سود یک تیم خاص است، گفت: نظری در این باره ندارم و به نظرم در پایان فصل ارکان مختلف فدراسیون می توانند بنشینند و تحلیل کنند که اشتباهات به سود چه تیمی بوده است. آن موقع است که می فهمند پرسپولیس بیشترین ضرر را از داوری دیده است.

برانکو درباره اینکه گفته بود پاس ندادن به دایی درست نیست، افزود: نمی خواهم نبش قبر کنیم. هر کسی می تواند صحبت خودش را کند. بازهم می گویم که علی دایی یکی از بزرگترین بازیکنان ایران است و آن موقع بازیکنانی نظیر او توانستند به کشورهای خارجی بروند و بازی کنند.

وی در رابطه با اینکه علی دایی اعلام کرده بود چند بازیکن قبل از جام جهانی 2006 توسط عوامل بیرونی به تیمش اضافه شدند، تصریح کرد: نمی خواهم به مسائل گذشته برگردیم. طبیعی است که من نمی دانم چه بازیکنانی مدنظر دایی بوده اند. اگر یادتان باشد من جلوی دوربین تلویزیون و در سوئیس لیست بازیکنان را خواندم.

سرمربی پرسپولیس درباره رابطه اش با 2 دستیار ایرانی اش عنوان کرد: درباره باقری اصلا نباید حرف بزنیم چون نیازی هم به صحبت نیست. او همراه با دایی، مهدوی کیا و... جزو بهترین های فوتبال ایران بودند.

برانکو درباره اینکه چرا هنوز فارسی یاد نگرفته، گفت: الان ششمین سال است که در ایران هستم و بزرگترین تاسف من است که چرا زبان یاد نگرفتم. یکی از دلایل این است که مترجم های خوبی داشتم و البته اشتباه خودم هست که فارسی یاد نگرفتم.یکسری کلمات را در تمرین استفاده می کنم و می دانم.

او در پایان عید نوروز را با زبان فارسی به مردم ایران تبریک گفت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter