در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو: در ۸ مسابقه بعدی برای ۳ امتیاز بازی می‌کنیم

پرسپولیس کلاب : سرمربی پرسپولیس پس از تساوی مقابل تراکتورسازی گفت: حریف خوبی مقابل ما حضور داشت.

 

برانکو ایوانکویچ پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس برابر تراکتورسازی در مورد این بازی اظهار داشت: باز هم از هواداران تشکر می‌کنم و ما را تشویق کردند. متاسفانه باز هم مساوی کردیم.

برانکو: در 8 مسابقه بعدی برای 3 امتیاز بازی می‌کنیم
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۰۱:۲۱ |
کد خبر : ۵۱۱۲ |
اخبار مربیان
وی ادامه داد: نمی‌توانم از بازیکنان گله کنم. آنها تلاش‌شان را کردند ولی حریف خوبی مقابل ما بود. حریفی که بعد از سه برد روحیه بالایی داشت. با وجود شانس‌های دقایق پایانی حریف ما به برد نزدیک‌تر بودیم. شاید مثل همیشه بازی توام با پاس‌کاری را انجام ندادیم. حریف ما کیفیت خوبی داشت و تهاجمی بازی می‌کرد.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: ما انتظار همین بازی را از حریف داشتیم. خودتان شاهد بودید چقدر از تبریز هوادار آمد و رقابت سنگینی شکل گرفت. 8 بازی پیش رو مانده و هر بازی را برای سه امتیاز به میدان می‌رویم.

وی در مورد اینکه چرا پرسپولیس طراوت گذشته را ندارد، گفت: امروز تا دقایق آخر در حال حمله بودیم. با نظر شما موافق نیستم که از دقیقه 80 به بعد افت می‌کنیم. ما تا دقیقه 96 حمله می‌کردیم. در بازی اشتباه پیش می‌آید که حریف می‌تواند از آن استفاده کند. مثل همان موقعیت آخر بازی که تنها شانس صد در صد تراکتورسازی بود. موافق این نیستم که حریفان بعدی ما ساده‌تر هستند. هر حریفی برای ما جدی است. هیچ بازی از قبل نتیجه‌اش مشخص نیست. برای هر بازی آماده می‌شویم تا نهایت انگیزه را داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با عملکرد بد خط دفاعی تیمش عنوان کرد: گل از سمت راست ما به ثمر رسید. جایی که رضائیان خطا کرد. اگر یک مقدار تمرکز او بیشتر بود ماریچ رسیده بود و توپ را قطع می‌کرد. در کل خط دفاع ما در کل بازی خوب کار کرد. باز هم همانطور که قبلا گفتم تکرار می‌کنم؛ تراکتورسازی یک تیم ملی کوچک است. آنها قطعا خطرناک بودند ولی شانس گل خاصی نداشتم. انصاری و رضائیان در دفاع خوب کار کردند حریف تیم ضعیفی نبود. آنها در آسیا خیلی خوب کار کردند. جای خالی کامیابی‌نیا حفظ می‌شد ولی با این حرف نمی‌خواهم کار را توجیه کنم.

برانکو در مورد حضور زیاد هواداران و ترقه‌های زیادی که پرتاب می‌شد، اظهار داشت: حدود 6 سال در ایران حضور فیزیکی داشتم. در کل 6 سال دو بار این اتفاق افتاده است. دفعه اول بازی ایران مقابل کره شمالی بود و بار دیگر امروز شاهد این مسئله بودم. فکر می‌کنم اتفاق معقولی نیست و کار پسندیده نیست. طبیعی است که هیچ کسی دوست ندارد آن دود و نارنجک‌ها به ورزشگاه بیاید. همه جای دنیا این اتفاقات می‌افتد. یفکر می‌کنم این مسئله یک استثناست و نباید خیلی به آن پرداخته شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter