در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

برانکو:غیبت طارمی ربطی به قراردادنداشت/ از رای AFC خیلی غافلگیر شدم

پرسپولیس کلاب : سرمربی پرسپولیس گفت: طارمی چون آماده نبود بازی نکرد  و ربطی به قرارداد نداشت. 

 

برانکو ایوانکوویچ درباره وضعیت مهدی طارمی اظهار داشت: بازی با صبا برای ما مرگ و زندگی بود. طارمی چون آماده نبود بازی نکرد و ربطی به قرارداد نداشت. از بچه های ملی پوش انتظار بیشتری می رود. کسانی که به تیم ملی دعوت نشدند نسبت به بقیه نه تنها اولویت ندارند بلکه کار سخت تری هم دارند.

برانکو:غیبت طارمی ربطی به قراردادنداشت/ از رای AFC خیلی غافلگیر شدم
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۰ |
کد خبر : ۵۲۵۸ |
اخبار مربیان

وی درباره آمدن طاهری به تمرین امروز خاطرنشان کرد: طاهری امروز به تمرین آمد و تبریک عید هم گفت. همچنین به بچه ها عیدی دادند. از بچه ها بابت تلاششان در طول فصل تشکر کردند؛ واقعا بچه ها خیلی زحمت کشیدند. آن ها در تمامی تمرینات جدی کار کردند. هواداران ما هم استحقاق بهترین ها را دارند. همه، از تدارکات تا مدیریت در تلاش هستند اما بازیکنان مهمترین نقش را دارند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه افزود: بهترین شیرینی برای من وقتی است که بچه ها در بهترین وضعیت خود باشند. می خواستم به چهارشنبه سوری خبرنگارها بیایم اما دعوتم نکردند. جلوی هتل ما ترقه بازی بود. جالب است بدانید در کرواسی ما هم از این مراسم ها داریم. 

وی درباره تمدید قراردادش گفت: با باشگاه توافق کردیم. هنوز نهایی نشده است اما فرصت نبود که این کار را انجام دهیم.

برانکو درباره سالی که گذشت و سالی در پیش رو است؛ گفت: سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. ابتدا برای بقا می جنگیدیم. 4 مدیرعامل عوض شده بود. خطر این وجود داشت که ما به لیگ 1 سقوط کنیم اما با تصمیم بزرگ باشگاه و آمدن دکتر طاهری، مشکلات حل شد. با 7 بازیکن فصل را شروع کردیم. هادی هم از بین ما رفت و کار سخت تر شد. دوست ندارم از گذشته ها زیاد حرف بزنم. خوشبختانه سال خوب تمام شد. مردم را به استادیوم برگردانیم. نتایج خوبی گرفتیم. از لحاظ مالی وضعیت در حال بهبود است. استادیوم کاظمی هم در اختیار گرفتیم. از طرفی بازیکنان جوانی داریم که می توانند در ادامه به ما کمک کنند. برای سال جدید هم برنامه های زیادی داریم. می خواهیم آن چیزی که ارتش سرخ می خواهد را عملی کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره بهترین بازی که از پرسپولیس دیده، بیان داشت: همه بازی هایی که انجام دادیم خوب بود. سخت است که بگویم کدام بهترین بود. دو بازی با ذوب آهن و سپاهان را که نبردیم خیلی خوب بودیم. مقابل فولاد، تراکتور و استقلال خوزستان هم خوب بودیم. نمایش های خوبمان خیلی زیاد بود.

وی درباره بازی با استقلال تصریح کرد: خیلی شاد هستم که دوباره با استقلال روبرو می شویم. شاید در همان بازی تیم قهرمان مشخص شود. اگر استادیوم جا داشت یک میلیون نفر هم می آمدند. باعث افتخار است که در این بازی حضور دارم.

برانکو درباره رای صادر شده AFC درباره ایران و عربستان اذعان داشت: خیلی غافلگیر شدم. به خاطر یک ترقه نباید این اتفاق رخ می داد. در همه جا این اتفاق رخ می دهد. من چند سال در اینجا مربی بودم و ایران بسیار کشور امنی است. رای صادره برای من نامفهوم است. عراق در بدترین وضعیت به اینجا آمد و بازی کرد. مگر عرسبتان کیست؟

وی در پاسخ به این سوال که دوست دارد چه لقبی به او داده شود؛ گفت: من لقب جوان های خودم را هنوز دارم. پروفسور به من می گویند چون شغلم همین است و معلم بوده ام. وقتی دو سالم بود و حرف زدم. بعضی حرف ها را نمی توانستم به درستی بزنم. از همان موقع به من می گفتند، تاناس. تا چند وقت اسم خودم را هم نمی دانستم. 

برانکو در پایان گفت: برای شما و مردم ایران سال خوبی را آرزو دارم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter